کد خبر 575718

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

طرح رتبه‌بندی معلمان در سال‌های گذشته همواره مطرح بوده‌است اما طی ماه‌های اخیر این طرح به صورت جدی از سوی نمایندگان پیگیری می‌شود.

اقتصادآنلاین - صبا نوبری؛ با وجود اینکه دولت اعلام کرده است برای اجرای این طرح منابع مورد نیاز را ندارد اما نمایندگان همچنان بر موضع خود پافشاری می‌کنند.

اما چرا در شرایط امروز اقتصاد کشور، مجلس مدام برای دولت هزینه‌تراشی می‌کند و آیا واقعاً این طرح می‌تواند افزایش رفاه معلمان را به همراه داشته‌باشد؟

حجم ویدیو: 19.32M | مدت زمان ویدیو: 00:06:48
ارسال نظر

 • مهدی
  ۱ ۱

  گزارش شما کاملا مغرضانه است. لطفا به جای تقابل با افزایش زیر یک میلون تومانی حقوق معلمان به افزایش متوسط هشت میلونی اساتید دانشگاه یا افزایش متوسط شش میلیونی کارکنان قوه قضاییه بپردازید. برای روشن شدن موضوع یک بار هم که شده بیایید و میانگین حقوق کارمندان مختلف اعم از بانک، مخابرات، نفت، رفاه و ... را با معلمان مقایسه کنید تا روشن شود که کدام قشر موجب تورم و فشار به جامعه شدند. قطعا این گروه معلمان نیستند که با متوسط حقوق کمتر از یک کارگر در حال تدریس هستند.

  • ناشناس
   ۱ ۱

   همونم از سرتون زیاده عادت کردید به کار نکردن و تابستون تعطیل بودن و مفت خوری
   3 ماه بیکاری تابستون رو حقوقش رو حساب کنیم از همه بیشتر شماها حقوق میگیرید

 • ناشناس
  ۱ ۱

  متاسفانه فقط در ایران هست که معلمان بالاترین ساعت تدریس و کمترین میزان حقوق را دریافت می دارند، درحالیکه در کشورهای دیگر معلمان بالاترین دستمزد را در بین مشاغل دریافت می دارند و ساعت تدریس شان هم اینقدر زیاد نیست و این برمی گردد به دشواری تدریس و آموزش و اهمیت بالای آن در جامعه. پس بهتر هست اینقدر حسادت نکنید به معلمین که بخش کوچکی از حقوق آنها درحال پیگیری است.ایا معلمان در ایران برخلاف کشورهای دیگر فقیر بمانند مشکل تورم شما حل می شود؟

  • ناشناس
   ۱ ۱

   بس کنید این افسانه معلما توی کشورهای دیگه حقوق بیشتر از بقیه میگیرن. انقدر این دروغ رو گفتید که باورتون شده

پربازدیدترین ویدیو ها