کد خبر 575046
اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت تلویزیون سایز بزرگ / (۱۴۰۰/۸/۵)

آنچه در زیر می‌آید قیمت یخچال تلویزیون‌‎های سایز بزرگ موجود در سطح بازار است؛

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ رصد بازار لوازم خانگی نشان می‌دهد که برای خرید تلویزیون‌های سایز بزرگ حداقل باید ۱۶میلیون تومان هزینه کنید. تلویزیون اولد ال جی مدل OLED65C8GI با صفحه نمایش ۶۵اینچی یکی از گران قیمت‌ترین تلویزیون‌های بازار است که نزدیک به ۸۰میلیون تومان خریدوفرش می‌شود.

اگر به دنبال تلویزیون سایز بزرگ ال جی با قیمت مناسب‌تری هستید مدل OLED55B8GI با قیمت ۳۷میلیون تومان گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. همچنین می‌توانید تلویزیون‌های سایز بزرگ ۶۵اینچی را با قیمت۲۰الی ۲۵میلیون تومان از میان برندهای سینگل (مدل 6520US 65) و سام الکترونیک مدل  (UA65TU7000TH) پیدا کنید. ام جی اس مدل S86UB9111W نیز با صفحه ۸۶اینچی یکی از بزرگ‌ترین صفحه نمایش‌ها را در میان تلویزیون‌های بازار دارد که با قیمت حدود ۷۰میلیون تومان معامله می‌شود. تلویزیون جی پلاس مدل GTV-75LQ921S با صفحه نمایش  ۷۵اینچی نیز حدود ۴۲میلیون تومان قیمت خورده است.

لازم به ذکر است که قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است  تلویزیون‌‎های سایز بزرگ  موجود در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.

برای مشاهده جدول در سایز اصلی روی آن کلیک کنید
قیمت تلویزیون سایز بزرگ / (۱۴۰۰/۸/۵)
ارسال نظر