کد خبر 572975
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام (۲۷ مهر) / ارزش کل معاملات برای دومین روز متوالی، نزولی شد

امروز معامله‌گرها ۱۳۰میلیارد تومان سهام سرمایه‌گذاری پارس آریان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و ۶.۶درصد از کل سهام شیر پاستوریزه پگاه گیلان معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین سهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود چهار هزار و ۳۲۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «آریان»، «کالا»، «کدما»، «فملی» و «خودرو»به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در چهارمین روز هفته معادل ۱۳۰میلیارد تومان سهام سرمایه‌گذاری پارس آریان دست به دست شد، بورس کالای ایران پس از معاملاتی به ارزش ۱۲۰میلیارد تومان دوم شد و سهام معدنی دماوند نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «فلزات اساسی» تعلق داشت به طوری که ۵۷۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «محصولات شیمیایی» با معاملات ۵۳۰میلیارد تومانی دوم شد و «خودرو و ساخت قطعات» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۶.۶درصد از کل سهام شیر پاستوریزه پگاه گیلان (غگیلا) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۱۹.۹درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در سه سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۵۴نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 00.07.27

رتبه بندی ارزش معاملات 00.07.27.gif

ارسال نظر