کد خبر 571051

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

حسین‌ زاده در راه بانک جدید / لابی دولت و مجلس برای مدیرعامل بانک‌ ملی / آزمون مهم خاندوزی

اخبار رسیده به اقتصادآنلاین حاکی از آن است که علی نیکزاد نایب رییس مجلس و برخی از نمایندگان و دولتی‌ها در حال لابی برای انتصاب محمدرضا حسین‌زاده، مدیرعامل بانک ملی در یکی دیگر از بانک‌های دولتی هستند.

به گزارش اقتصاد آنلاین ، این درحالی‌ است که حسین‌زاده، این بانک را با بیش از ۶۷ هزار میلیارد تومان زیان ترک خواهد کرد که عمده این زیان نیز در دوران مدیریت وی به وجود آمده است و او یکی از ضعیف‌ترین عملکردها را داشته است.

همچنین حسین‌زاده بیش از ۳۵ سال سابقه خدمت دارد که بر این اساس باید چند سال قبل بازنشسته می‌شد.

این موضوع آزمون دیگری برای وزیر اقتصاد است که آیا در انتصابات وزارتخانه، تعهد، تخصص و جوانگرایی اولویت دارد یا وی تسلیم لابی و رانت می‌شود؟

اگر خاندوزی در این آزمون هم رد شود متاسفانه سیگنال بدی برای فضای اقتصادی کشور است.

 

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۳ ۰

  خدا نبخشد من را که به اینگونه نماینده ها رای دادم مردم نان ندارند بخورند نماینده مجلس به جای حل مشکل معیشت مردم و اشتغال جوانان اولویت انها ابقا ء مدیر عاملی است که عملکرد ان برای سهامدار دولت فاجعه است بانک های دیگر همه از زیان خارج شدند بانک ملی ببیند این 6 ماه اول سال چه کاری انجام داده است اگر قرار باشد مدیران ارشد دولت رو حانی ابقاء شوند چرا رییس جمهور عوض شد .

 • فاطمه نمازی
  ۰ ۰

  مدیر عامل بانک سپه هم همین وضعیت رو داره

 • Wr
  ۱ ۱

  بی زحمت دست از بی وجدان بازی و انتشار اخبار با ضدیت نسبت به بانک ملی دست بردارید، اگر جنابعالی با آقای حسین زاده مشکل دارید ، حرف دیگری است اما لطفا زیان انباشته را به گردن مدیر عامل نیندازید.

 • ناشناس
  ۲ ۰

  این آدم ضعیف راچرا اصراردرنگهداشتنش درچنین کارمهم دارند!؟؟؟