کد خبر 560166

یک نماینده مجلس؛

چرا پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان به تأخیر افتاد ؟

نماینده اسدآباد در مجلس با انتقاد از عدم تحقق وعده‌های داده شده در جهت حمایت از جامعه فرهنگیان از به تأخیر افتادن پرداخت پاداش پایان خدمت آنها انتقاد کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، کیومرث سرمدی واله نماینده اسدآباد در مجلس در نشست علنی امروز (سه‌شنبه16شهریور) قوه مقننه و  در اخطار قانون اساسی بر اساس اصل سوم گفت: هر چند در شرایط کنونی تا حدودی زود است که به دولت تذکر دهیم اما باید به این نکته توجه شود که یکی از مهمترین مشکلاتی که فرهنگیان با آن مواجه هستند، تأخیر در پرداخت پاداش پایان خدمت این قشر است.

وی ادامه داد: تأخیرهای قابل توجه در پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان همواره مورد اعتراض آنها قرار گرفته و خاطرشریف فرهنگیان به دلیل احساس تبعیض مکدر شده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه بعد از گذشت 14 ماه به رغم وعده‌هایی که داده شده  و کاهش ارزش پول، هنوز در جهت پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان اقدامی صورت نگرفته بنابراین درخواست می‌کنیم که این مهم به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • بازنشسته فرهنگی
    ۰ ۰

    ماکه هرچه فریاد می زنیم صدایمان را کسی نمی شنود صدالبته که نمی خواهند بشنوند .تعدادی غز نمایندگان محترم مجلس هم تلاش می کنند ولی اقای میرکاظمی متاسفانه گوششان بدهکار نیست که این چندلغاز پاداش وبپردازند تا بازنشستگان ازاین تاخیر بیش ازاین متضررنشوند.خدایا خودت کمک کن تا بر مشکلات پیروز شویم.