کد خبر 554874

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

فرهاد دژپسند پس از استیضاح مسعود کرباسیان، آبان ماه ۱۳۹۷ با اخذ رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی، سکان‌ وزارت اقتصادی و امور دارایی دولت دوم روحانی را در دست گرفت.

اقتصادآنلاین چندی پیش، یک نظرسنجی در خصوص عملکرد وزرای اقتصاد از ابتدای تاسیس این وزارتخانه انجام داد که بیش از ۱۰۰ هزار نفر در آن شرکت کردند که بر اساس نتایج آن یش از ۷۰ درصد مشارکت‌کنندگان، دژپسند را به عنوان ضعیف‌ترین وزیر اقتصاد انتخاب کردند.

عملکرد دژپسند چگونه بود که از او به عنوان ضعیف‌ترین وزیر اقتصاد یاد می‌شود؟

حجم ویدیو: 30.96M | مدت زمان ویدیو: 00:10:59
ارسال نظر

  • محمدی
    ۰ ۱

    آقای دژپسند با خرید و نصب اسکنرهای کانتینری که برای اولین بار در گمرکات کشور نصب کرد ، از ورود کالاهای قاچاق به کشور تا حد زیادی جلوگیری کرد ، همچنین نصب پایانه های پرداخت با کارت در فروشگاهها و حتی مطب پزشکان ، درآمد زائی بسیاری برای کشور نمود ، نمونه های زیادی از خدمات ایشان وجود دارد ولی متأسفانه اشخاصی که از اقدامات به حق ایشان زیان دیده اند ، اقدام به سیاه نمائی کرده اند ، با سپاس .

  • ناشناس
    ۰ ۰

    اگر واقعا مقصر است . تنها بگوییم بدترین بوده معنی ندارد باید مدارک جمع شود و محاکمه شود .چون خیلی از مردم را از نظر مالی بخاک سیاه نشاند . کسانی بودند با هزار مشکلات پول جمع کرده بودند خانه بخرند تورم باعث نابودی پولشان شد.

پربازدیدترین ویدیو ها