کد خبر 554555

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

سید احسان خاندوزی در حالی به عنوان وزیر اقتصاد از سوی ابراهیم رییسی به مجلس معرفی شد که اقتصاد ایران با بحران‌های متعددی روبروست.

اقتصادآنلاین - صبا نوبری؛ تورم، تشدید کسری بودجه، فضای نامناسب کسب‌وکار، فساد و ... از مهم‌ترین چالش‌های پیش‌رو است که سیاست‌گذاری‌های اشتباه سال‌های گذشته دلیل عمده آن است.

مروری بر سوابق علمی و اجرایی خاندوزی و همچنین عملکرد او طی دو سال گذشته به عنوان نماینده مجلس این امیدواری را ایجاد کرده‌است که شاهد بازگشت عقلانیت و نگرش علمی به فضای سیاست‌گذاری اقتصاد کشور باشیم.

حجم ویدیو: 15.02M | مدت زمان ویدیو: 00:05:15
ارسال نظر

 • سعید
  ۲ ۱

  سلام حالا نوبت این آقای متولد 1359 شد که میخواهد قیمت دلار را به 40000 تومان برساند تا تئوری هاییکه در کتاب خوانده به سر مردم بیاورد امیدوارم مجلس هوشمند به این آقا رای اعتماد ندهد.

 • بهروز
  ۰ ۱

  جناب خاندوزی در خصوص رفع مشکل سهامداران بورس و شاخص کلی که بایستی اکنون 5 میلیون باشد همچنین پرداخت مطالبات سپرده گذاران موسسات اعتباری خصوصا سپرده گذاران موسسه فرشتگان که بنام ساماندهی در موسسه کاسپین توسط بانک مرکزی وقت و مدیران تصفیه فرشتگان و هیات مدیره کاسپین مورد غارت قرار گرفتند بعد از 5 سال که دارایی های موسسه فرشتگان بیش از ده برابر بدهی آن است دستور پرداخت مطالبات سپرده گذاران طبق قرارداد با موسسه تا روز پرداخت را در چه تاریخی صادر می فرمائید تا اعتماد به شبکه پولی و بانکی کشور بازگردد.

 • رگ‌گو
  ۰ ۱

  بیا الان من یه پیشنهاد تپل بهت بدم مثل ترکیه به افغانی هایی که قصد سرمایه‌گذاری در ایران دارند با ۲۰۰ هزار دلار پاسپورت بدهید ۵۰ هزار دلار کمتر از ترکیه و مبالغ کمتر به شرط بکار گیری کارگر ایرانی و بیلان مثبت مالی طی ۵ سال پاسپورت و شهروندی ایران بدهید الان بهترین موقعیت جذب این پوله چون افغانیها ایران رو خیلی دوست دارند

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مهم نیست وزیر کی رو میزارن اینم همینه مگه دسته فرده!!!!!سیستم از جای دیگه کنترل میشه و تغییری نمیکنه بیخود شلوغ نکنید

پربازدیدترین ویدیو ها