سیگنال اونس جهانی به بازار طلا و سکه؛

بازگشت سکه امامی به کانال ۱۳ میلیون تومانی

قیمت انواع سکه در بازار طلا به‌دنبال سیر نزولی قیمت دلار و کاهش ۲۵ دلاری اونس جهانی نسبت به روز گذشته، کاهش قیمت را تجربه می‌کند، به‌گونه‌ای که قیمت سکه امامی به کانال ۱۳ میلیون بازگشته است.

بازگشت سکه امامی به کانال ۱۳ میلیون تومانی

اقتصاد آنلاین -  پانیذ رحیمی؛ در شرایطی که قیمت اونس جهانی با کاهش ۲۵ دلاری قیمت، معادل ۱۸۱۰ دلار و ۹۶ سنت ثبت شده است‌ و از سوی دیگر قیمت دلار در بازار آزاد کاهش یافته، بازار طلا و سکه به‌دنبال شرایط موجود افت قیمت انواع سکه را تجربه می‌کند؛ به‌گونه‌ای که قیمت سکه امامی با ۳۴۰ هزار تومان کاهش قیمت نسب به بعدازظهر روز گذشته به کانال ۱۳ میلیون بازگشته است. 

به این ترتیب سکه امامی در این ساعت از معاملات، ١۴میلیون و ۹۳۷ هزارتومان قیمت خورده است. این سکه روز گذشته با قیمت ١۴ میلیون و ۲۷۶ هزارتومان معامله می‌شد که کاهش قیمتی در حدود ۳۴۰ هزار تومان را نشان می‌دهد. 

نیم سکه نیز با قیمت ۷ میلیون و ۸۴۵ هزارتومان معامله می‌شود. آخرین قیمت معاملاتی نیم سکه در روز گذشته، ۷میلیون و ۸۸۰ هزارتومان بود که کاهشی نزدیک به ۴۰ هزار تومان روبرو بوده است. 

همچنین ربع سکه ۴ میلیون و ۸۵۲ هزارتومان قیمت خورده است که نسبت به قیمت روز معاملاتی گذشته معادل ۴ میلیون و ۸۷۲ تومان، کاهش قیمتی نزدیک به ۲۰ هزار تومان داشته است.

هر سکه یک گرمی نیز با قیمت ۲ میلیون و ۷۹۵ هزارتومان معامله می‌شود که نسبت به قیمت آن در روز گذشته معادل ٢ میلیون و ۸۰۲ هزار تومان کاهش قیمت اندکی داشته است. 

حباب سکه چقدر است؟

به این ترتیب هر سکه امامی یک میلیون و ۸۶ هزارتومان، نیم سکه،  یک میلیون و ۴۱۹ هزارتومان، ربع سکه، یک میلیون و ۶۳۶ هزار تومان و هر سکه یک گرمی، یک میلیون و ۲۱۱ هزار تومان حباب دارد.

ارسال نظر

آخرین خبر ها