افزایش قیمت در بازار طلا؛

قیمت سکه امامی به مرز ١٣ میلیون تومان رسید

امروز بازار طلا و سکه تحت تاثیر افزایش قیمت دلار در بازار آزاد افزایش قیمت اندکی را نسبت به روز گذشته تجربه کرد و در این بین سکه امامی با نزدیکی به مرز ۱۳میلیون تومان، ۱۲میلیون و ۹۰۲هزارتومان قیمت خورد.

اقتصادآنلاین _ پانیذ رحیمی؛ بازار طلا و سکه صبح اولین روز معاملاتی هفته را با افزایش قیمت‌ها نسبت به روز پنجشنبه آغاز کرد. هرچند به دلیل تعطیلی بازار جهانی قیمت اونس نوسانی نداشته و در این لحظه با قیمت ١٩۴٧ دلار و ۴۶ سنت  ثبت شده است اما بازار طلا پیرو قازفایش قیمت دلار آزاد که در این لحظه با قیمت ٢٧ هزار و ٨٠٠ تومان معامله می‌شود با افزایش قیمت انواع سکه روبرو بوده است. 

به این ترتیب سکه امامی در این ساعت از معاملات، ۱۲میلیون و ٩٠٢ هزارتومان قیمت خورده است. این سکه در آخرین روز معاملاتی گذشته با قیمت ١٢ میلیون و ٨١۶ هزارتومان معامله می‌شد که که افزایش قیمت حدود ۱۰۰هزارتومانی را نشان می‌دهد.

نیم سکه نیز با قیمت ۷میلیون و ٢٩۵ هزارتومان معامله می‌شود. آخرین قیمت معاملاتی نیم سکه در روز پنجشنبه، ۷میلیون و ٢۵٣ هزارتومان بود که با افزایش حدود ۴٠ هزار تومانی روبرو بوده است. 

همچنین ربع سکه ۴میلیون و ٢٠٢ هزارتومان قیمت خورده است. عصر روز پنجشنبه این سکه با قیمت ۴میلیون و ١۵٢ هزارتومان معامله می‌شد حدود ۵٠ هزار تومان افزایش را نشان می‌دهد. 

هر سکه یک گرمی نیز با قیمت ۲میلیون و ۵۵٢ هزارتومان معامله می‌شود که نسبت به قیمت روز معاملاتی گذشته معادل ٢ میلیون و ۵٠١ هزار تومان در حدود ۵٠ تومان تغییر قیمت داشته است. 

حباب سکه چقدر است؟

 به این ترتیب هر سکه امامی ١۶۵ هزارتومان، نیم سکه، ٩٢۶ هزارتومان، ربع سکه، یک میلیون ١۵ هزار تومان و هر سکه یک گرمی، ٩٨٢ هزارتومان حباب دارد.

ارسال نظر

آخرین خبر ها