تلویزیون اقتصادآنلاین؛

جمهوری اسلامی هیچ جایگزینی ندارد / اگر این نظام نباشد معلوم نیست ایرانی باشد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: معتقدم که ظرف یک سال آینده می‌توان خیلی کارها کرد که مردم مشتاقانه سر صندوق‌های رای بیایند و در انتخابات شرکت کنند.

به  گزراش اقتصادآنلاین، محمدرضا باهنر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اتفاقات اخیر در گذشته هم رخ داده اما وسعت آن از نظر زمان طولانی‌تر و عمق آن بیشتر شده است؛ هر موقع حوادثی مثل چند ماه اخیر رخ می‌دهد، بعد از مدتی بعضی از مسئولین فکر می‌کنند مسئله حل شده، در حالی که این اشتباه استراتژیک ما است.

باهنر ادامه داد: ما در اقتصاد، سیاست، فرهنگ و دیپلماسی یک سری مشکلات، نارضایتی و نواقص داریم و قابل نقد است؛ یکی از مشکلات این است که چند حزب قدرتمند در کشور نداریم؛ کادرسازی برای حکومت یک امر شوخی نیست و همچنین جای آزمون و خطا نیست.

وی افزود: در اینکه یک عده کرسی‎های آزاداندیشی را تحمل نمی‌کنند، تردید نکنید. ما از هر دو طیف افرادی داریم که اصلاً گفتگو را قبول ندارند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: معتقدم که ظرف یک سال آینده می‌توان خیلی کارها کرد که مردم مشتاقانه سر صندوق‌های رای بیایند و در انتخابات شرکت کنند.

محمدرضا باهنر تاکید کرد: اگر به همین روند ادامه دهیم در ۱۰ سال آینده نظام باقی می‌ماند، اما نظام ضعیفی خواهد بود.

ارسال نظر
ارسال نظر
 • ناشناس
  ۰

  آقای باهنر!
  این نوبت از کسان به شما ناکسان رسید
  نوبت ز ناکسان شما نیز بگذرد

 • ناشناس
  ۰

  یک آقایی می گفت سال پنجاه و پنج که کارمند شده بود حقوقش به پول اون موقع هزار دلار در ماه بود بعد سی سال کار وقتی که بازنشست شد حقوقش دویست دلار درماه شده بود حالا ده سال دیگه هم اگر با همین فرمان بریم جلو حقوق یک کارمند میشه معادل زیر صد دلار

 • ناشناس
  ۱

  به کوری چشم شماایران تا ابد ایران خواهدماند

 • ناشناس
  ۰

  ماندن جمهوری اسلامی ، به این معنا نیست افراد داخل کشتی هم در ان بمانند. گاه بعضی سازمان ها به حیات خود ادامه میدهند اما بدون موسسان و افراد داخل ان ، نمونه اپل استیو جابز


  ما گاه سازمان را با افراد اشتباه میگیریم افراد جای شریعت نمیگیرند.

 • ناشناس
  ۰

  جمع کن فقط زودتر برو

پربازدیدترین ویدیو ها