کلاهبرداری که در تابوتش لو رفت؛ مردی که برای فرار از بدهی خودش را به مردن زد! + فیلم

اتفاق عجیبی در اندونزی رخ داد که در آن مردی برای فرار از بدهی هنگفت خود را مرده تظاهر کرد و در کمترین زمان گیر افتاد.

کلاهبرداری که در تابوتش لو رفت؛ مردی که برای فرار از بدهی خودش را به مردن زد! + فیلم

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فرارو ؛ اتفاق عجیبی در اندونزی رخ داد که در آن مردی برای فرار از بدهی هنگفت خود را مرده تظاهر کرد و در کمترین زمان گیر افتاد.

مرد اندونزیایی برای فرار از دست بدهکاران، خودش را به مردن زد، اما حقه‌اش لو رفت و او را به دردسر بزرگی انداخت.

خانواده این مرد از مرگ او در بیمارستانی در اندونزی خبر داده بودند و مردم را برای تشییع جسدش جمع کردند. اما او ناگهان زنده شد و از تابوت بیرون آمد.

مردم خیلی زود فهمیدند این مرد برای فرار از بدهی‌های کلان انباشته‌شده خود با توافق خانواده تصمیم به جعل مرگ خود کرده است.

با این حال پس از انتشار تصویری از او در شبکه‌های اجتماعی که پس از اعلام مرگش از تابوت بلند شده بود، همه در جریان حقه‌اش قرار گرفتند. با دست به دست شدن عکس او، مسئله بدهی‌هایش در سطح وسیعی به سر زبان‌ها افتاد.

به گزارش روزنامه انگلیسی میرر، تحقیقات پلیس اندونزی نشان می‌دهد این مرد ۴۰ ساله هفته گذشته آمبولانسی را به همراه تابوت اجاره کرده و همسرش نیز همراه او بوده است.

آن‌ها از راننده آمبولانس خواستند که آن‌ها را از خانه‌شان در جنوب جاکارتا، پایتخت اندونزی، به خانه‌ای ببرد و جسد یکی از بستگانشان را از آنجا در خودرو قرار دهد.

راننده آمبولانس به پلیس گفت: این زوج هنگام سوار شدن در سلامت کامل بودند، سپس از من خواستند برای مدتی در استراحتگاهی در بزرگراه توقف کنم. در این فاصله مرد به داخل تابوت پرید و من هم فکر کردم او مرده است.

در بررسی‌ها مشخص شد که خانواده از مرگ این مرد خبر دادند، سپس آمبولانس او ​​را به بیمارستان بوکور اندونزی رساند، اما پس از معاینه او از جایش بلند شد.

بیمارستان در نهایت با صدور بیانیه‌ای مرگ این مرد را تکذیب کرد.

طبق قوانین اندونزی، تلاش عمدی برای فریب دادن مقامات جرمی است که مجازات آن تا یک سال زندان است.

منبع: فرارو
ارسال نظر
ارسال نظر