کد خبر 553100

واکنش سخنگوی سازمان غذا و دارو به ادعای خوانساری

واکنش سخنگوی سازمان غذا و دارو به ادعای رییس اتاق بازرگانی تهران‌ که گفته‌ بود وزارت بهداشت مانع از واردات واکسن توسط آنها شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین ؛ کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو در واکنش به ادعای رییس اتاق بازرگانی تهران‌ که گفته‌ بود وزارت بهداشت مانع از واردات واکسن توسط آنها شده است در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:خروجی ۳۸ مجوز واردات واکسن بخش‌ خصوصی، ۳۱۴ هزار دُز واکسن آسترازنکا از روسیه آنهم توسط یک شرکت دارویی باسابقه بوده است.

این‌ همه ادعا و بازی‌ با افکار عمومی به اسم بخش‌ خصوصی اما فیل موش زایید.بازار واکسن، بنداز و در رو نیست با جای دیگر اشتباه گرفتید. شرم کنید از این مردم.

جهانپور: آقای مسعود خوانساری اسم شرکت مورد نظر را اعلام کند

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در واکنش به ادعای رییس اتاق بازرگانی تهران، از وی خواست نام شرکتی که وزارت بهداشت مانع واردات واکسن از سوی آنها شده را اعلام کند.

کیانوش جهانپور در صفحه توییتر خود نوشت:«آقای مسعود خوانساری رییس اتاق بازرگانی تهران است، ادعایی کرده‌اند.

از آنجا که ظاهراً تمایل به شفافیت هم پیدا کرده‌اند، همین جا درخواست می‌کنم اسم شرکت مورد نظر که به ادعای ایشان وزارت بهداشت مانع از واردات واکسن توسط آنها شده است را اعلام کنند.»

گفتنی است؛ پیش ازین مسعود خوانساری در توییتر خود نوشته بود:« فروردین ماه امسال همه مقدمات واردات شش میلیون دوز واکسن را با موافقت رییس جمهور و ستاد کرونای تهران طی کردیم. اما به دلایلی که تا کنون برای مشخص نگردیده، وزارت بهداشت مانع از انجام کار شد.»

کیانوش جهانپور

ارسال نظر