۰ نفر

شلیک راکت از سوی مقاومت اسلامی لبنان به اسرائیل

۲۹ فروردین ۱۴۰۳، ۱۸:۳۶
کد خبر: 836974
شلیک راکت از سوی مقاومت اسلامی لبنان به اسرائیل

مقاومت اسلامی لبنان امروز چهارشنبه با شلیک چهار راکت به سمت کفرشوبای اشغالی، تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی را در هم کوبید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از  ایسنا، حزب‌الله لبنان عصر امروز چهارشنبه چند فروند راکت به سمت پایگاه صهیونیستی «الرمثا» در کفرشوبای اشغالی (جنوب لبنان)، شلیک کرد.

الجزیره گزارش داد مقاومت اسلامی لبنان با شلیک چهار راکت، تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی در الرمثا واقع در کفرشوبا را منهدم کرد.

مقاومت اسلامی لبنان همچنین پادگان «زبدین» در مزارع اشغالی شبعا را با موشک «فلق» هدف قرار داد و متحمل خسارت‌های سنگین کرد.

حزب‌الله لبنان صبح امروز هم با استفاده از یک پهپاد انتحاری مرکز عرب العرامشه در شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داد که طی آن ۱۸ نظامی صهیونیست زخمی شدند.

«هیلل بیتون روزین» خبرنگار شبکه ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: «در پی این حمله آژیر خطر در این منطقه به صدا درنیامده و سامانه گنبد آهنین هم نتوانسته موشک‌ها را رهگیری کند.»

مقاومت اسلامی لبنان با انتشار یک ویدئو اعلام کرد امروز در یک حمله ترکیبی با موشک‌های هدایت شونده و پهپادهای تهاجمی مقر نظامی سری ارتش رژیم صهیونیستی در عرب العرامشه واقع در الجلیل غربی را هدف قرار داده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha