۱ نفر

رقم افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تغییر می‌کند؟

۲۸ فروردین ۱۴۰۳، ۱۸:۰۱
کد خبر: 836782
رقم افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تغییر می‌کند؟

نشست افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بدون حصول نتیجه خاتمه یافت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل  از ایلنا، جلسه هیات مدیره و بازرسین کانون عالی کارگران بازنشسته کشور با میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاونان وی در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان بدون دستیابی به نتیجه پایان یافت.

ظاهراً قرار است نشست دیگری در همین روزها برگزار شود.

بازنشستگان تامین اجتماعی خواستار اجرای ماده ۹۶ قانون تامین اجتماعی و افزایش مستمری‌ها به اندازه‌ی هزینه‌های زندگی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۲۰:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۸
  0 0
  ما بازنشستگان تامین اجتماعی خواستار اجرای قانون ماده ۹۶ تامین اجتماعی و افزایش مستمری‌بگیران به اندازه هزینه های زندگی هستیم و کوتاه نمی آییم .
 • IR ۲۲:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۸
  0 0
  فقط میدونم دولت و مجلس خیلی به مردم اذیت میکنند
 • IR ۲۳:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۸
  0 0
  آخر معلوم نشد میزان افزایش باز نشستگان چقدر است هرکس یه قیمترامیدهبابا یکی حرف بزنه مثل خودتان گیجمان کردید
 • US ۱۰:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۹
  0 0
  نظر ما مگه مهمه یا کسی برا بازنشستگان ارزش قایله با هفت میلیون ومستاجر هم باشی میشه زندگی کرد حکومت داره کاری میکنه که یه سری از بین برن
 • بازنشسته تامین اجتماعی IR ۱۸:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۹
  0 0
  ‍✅ بدهی دولت (ها) به تامین اجتماعی از کجا سرچشمه می گیرد؟ بسیار شنیده ایم که دولت به سازمان تامین اجتماعی بدهکار است اما نمی دانیم چرا؟ دولت به دلیل عمل نکردن به تعهداتش به سازمان تأمین اجتماعی سالهاست به عنوان بزرگترین بدهکار تامین اجتماعی شناخته شده است. این بدهی ها اینگونه ایجاد شده است: ۱) دولت متعهد است حق بیمه کارگاههای زیر ۵ نفر را که تعدادشان ۱ میلیون ۳۰۰ هزار نفر بود را به تأمین اجتماعی پرداخت کند، که نمی کند. ۲) با بازنشسته کردن اجباری کارگران کارخانه هایی که بر طبق ماده ۱۰ نوسازی صنایع جهت بهسازی محیط زیست، تعطیل و دست به اخراج کارگران خود می زنند، دولت متعهد شده است که ۵ سال حق بیمه آنان را بدهد تا بازنشسته شوند، که نمی دهد. ۳) ۷۶۰ هزار رانندگان تاکسی که با ۱۳.۵ درصد پرداخت حق بیمه در سازمان تامین اجتماعی شناخته می شوند، دولت می بایست ۱۳.۵ درصد باقی مانده حق بیمه این رانندگان را به سازمان پرداخت کند، که نمی کند. ۴) دولت ۲۶ گروه میهمان ناخوانده را بر سر سفره تامین اجتماعی تحمیل کرده است از جمله هنرمندان، روحانیون، خادمین مساجد، گروههای صنایع دستی، زنبورداران.... که پرد
 • IR ۰۵:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۸
  0 0
  ۳سال دیگه صبرکنید دیگه ازدست بازنشستگان خلاص میشین درصورتیکه کسی بازنشستگان نکنید