۱ نفر

به گزارش اقتصاد آنلاین؛

بازده۵۰.۷۸ درصدی شرکت«تجلی توسعه معادن و فلزات» در سال 1402

۲۰ اسفند ۱۴۰۲، ۹:۴۵
کد خبر: 829592
بازده۵۰.۷۸ درصدی شرکت«تجلی توسعه معادن و فلزات» در سال 1402

شرکت تجلی در سال ۱۴۰۲ با رشد چشمگیر ۵۰.۷۸ درصدی بازده خود از تاریخ 1402/01/05 تا تاریخ 1402/12/16عملکردی درخشان را به ثبت رساند.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات (سهامی عام) اولین شرکت پروژه محور بورسی در حوزه معدن و صنایع معدنی است. شرکت تجلی در سال ۱۴۰۲ با رشد چشمگیر ۵۰.۷۸ درصدی بازده خود، عملکردی درخشان را به ثبت رساند.

در این مدت، این شرکت با تمرکز بر توسعه فعالیت‌های خود در حوزه معادن و فلزات، به سودآوری قابل توجهی دست یافت.عوامل متعددی از جمله افزایش قیمت جهانی فلزات، و همچنین مدیریت کارآمد، در این رشد چشمگیر نقش داشته‌اند.این عملکرد مثبت، نشان‌دهنده پتانسیل بالای شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات برای رشد و سودآوری در آینده است.

درحال‌حاضر شرکت پروژه محور تجلی توسعه معادن فلزات با ارزش بازاری بالغ بر ۱۵۰ هزارمیلیارد ریال و با در اختیار داشتن ۱۶ شرکت زیرمجموعه، پروژه‌های متعددی را در زنجیره فولاد شامل گندله‌سازی، تولید آهن‌اسفنجی و فولادسازی در اقصا نقاط کشور در دست اجرا دارد. همچنین این‌شرکت به‌تازگی در حوزه عناصر نادر خاکی و لیتیوم واردشده و علاوه بر تامین‌مالی و سرمایه‌گذاری پروژه‌های آتی، همکاری خود را در بخش‌های تحقیقاتی نیز با شرکت‌های دانش‌بنیان گسترش داده است.

همچنین شرکت تجلی بیستم اسفند ماه به مجمع افزایش سرمایه می‌رود که این افزایش سرمایه نکات مثبت بسیار خوبی دارد از جمله چشم انداز سود سازی که برای سهم ترسیم شده است.
در این گزارش سود بالای 1000 میلیارد تومانی را برای سال 1403 دارد از سوی دیگر با روند رو به رشد سود سازی بسیار خوبی در سال 1404 سود بالای 1800 میلیاردی و در سال 1405 سود 2940 میلیاردی و در سال 1406 سود نزدیک 4300 میلیاردی را برای تجلی پیش‌بینی کرده است. به عبارتی طی 4 سال مالی قرار است بیش از 10 هزار میلیارد تومان سود در این شرکت حاصل شود که رقم بسیار قابل توجه و نشان می دهد تحولات خوبی در این سهم از بابت افتتاح طرح های توسعه ای نهفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha