۰ نفر

افزایش قیمت بیت کوین و تاثیر آن بر افزایش درآمد ماینینگ

۲۳ آبان ۱۴۰۲، ۱۴:۳۰
کد خبر: 808019
افزایش قیمت بیت کوین و تاثیر آن بر افزایش درآمد ماینینگ

طی دو هفته گذشته شاهد روند صعودی قیمت بیت کوین بوده ایم. تا جایی که ارزش بیت کوین در دو هفته پیش حدود ۲۷ هزار دلار بود ولی درحال حاضر به ۳۷ هزار دلار رسیده است. این افزایش قیمت بیت کوین در این دوره زمانی نزدیک به هاوینگ قابل پیش بینی بود. طبق پیش بینی خبرگزاری CNBC احتمال ادامه روند صعودی بیت کوین تا ۱۵۰ هزار دلار در کمتر از ۲ سال آینده وجود دارد.

از طرفی درامد ماینر های بیت کوین که رابطه مستقیمی با قیمت بیت کوین دارند هم طی هفته های گذشته رشد مناسبی را داشته است. به عنوان مثال یک ماینر M۵۰ با قدرت پردازش ۱۲۰ تراهش که در ۲ هفته گذشته درامد ماهیانه تقریبا ۲۴۰ دلاری داشت در حال حاضر درامد ماهیانه ۲۹۰ دلاری دارد یعنی با رشد ۳۹ درصدی بیت کوین رشد درامدی ۲۱ درصدی.

طرح ماینینگ خرد داراماینر:

خرید دستگاه ماینر و استفاده انفرادی از آن در کنار مشکل قانونی موجود در ایران دغدغه هایی نظیر پرداخت هزینه برق، نگهداری از دستگاه ماینر، امکان خرابی و سرویس های دوره و... را برای فرد دارد. اما سرمایه گذاری قانونی در ماینینگ در شرکت داراماینر که یک شرکت ثبت شده در ایران دارای نماد تجارت الکترونیک است میتواند بسیاری از این دغدغه ها را کم کرده و تنها نیاز هست که بیت کوین های استخراج شده را در یک صرافی به ریال تبدیل کرده و از سود دلاری لذت ببرید!

به گزارش داراماینر در این طرح با حداقل سرمایه ۲۵ میلیون تومانی میتوان با خیال راحت به صورت ماهیانه بیت کوین استخراج کرد و این یعنی یک سرمایه گذاری با درآمد دلاری و کاملا امن و به صرفه.

افزایش قیمت بیت کوین و تاثیر آن بر افزایش درآمد ماینینگ

میزان سود طرح ماینینگ خرد داراماینر:

در ابتدا یعنی حدود ۲ ماه پیش که این طرح شروع شد سود ماهیانه سرمایه گذاران حدود ۷۵۰ هزار تومان به صورت ماهیانه بود ولی در حال حاضر این سود به صورت ماهیانه حدود ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

میزان سرمایه اولیه

قیمت بیت کوین

سود ماهیانه با پیش فرض های ثابت

۲۵ میلیون تومان

۲۷ هزار دلار

۷۵۰,۰۰۰ تومان

۲۵ میلیون تومان

۳۱ هزار دلار

۹۷۰,۰۰۰ تومان

۲۵ میلیون تومان

۳۷ هزار دلار

۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان

۲۵ میلیون تومان

۱۵۰ هزار دلار

!!!؟؟؟

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha