۰ نفر

لحظه تکان دهنده از غرق شدن کودک در دریاچه پر از تمساح + فیلم

۱۳ شهریور ۱۴۰۱، ۹:۲۷
کد خبر: 665357
لحظه تکان دهنده از غرق شدن کودک در دریاچه پر از تمساح + فیلم

ویدئویی از لحظه غرق شدن یک کودک در هند در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ در این ویدئو مشخص است که این کودک در حال غرق شدن در محاصره چند تمساح قرار گرفته که در لحظه آخر توسط یک قایق نجات پیدا می‌کند.

محققان دو گونه جدید از تمساح‌های غول‌پیکر را کشف کرده‌اند که تا ۱۸ میلیون سال پیش در این سیاره پرسه می‌زدند و حتی ممکن است اجداد ما را شکار کرده باشند

طول کروکودیل‌های کوتوله مدرن به ندرت از ۲ متر بیشتر می‌شود، اما تصور می‌شود که کروکودیل‌های کوتوله غول‌پیکر تا ۴ متر رشد داشته‌اند.دانشمندان دانشگاه آیووا از سال ۲۰۰۷ تعدادی از نمونه‌های تمساح باستانی را در موزه کنیا در نایروبی بررسی کرده‌اند.

پروفسور کریستوفر بروچو، نویسنده مسئول این مطالعه، گفت: «اینها بزرگ‌ترین شکارچیانی بودند که اجداد ما با آن‌ها روبرو شده‌اند.»

پروفسور بروچو توضیح داد: «آن‌ها شکارچیانی فرصت‌طلب بودند؛ درست مانند تمساح‌های امروزی. برای انسان‌های باستانی بسیار خطرناک بود که برای نوشیدن آب به سمت رودخانه بروند. آن‌ها چیزی شبیه به یک پوزخند بزرگ داشتند که واقعا خوشحال به نظر می‌رسیدند، اما در کوچک‌ترین فرصت می‌توانستند انسانی را از پا درآورند»

گونه کینیانگ در اوایل تا اواسط دوره میوسن در دره ریفت آفریقای شرقی، بخش‌هایی از کنیا کنونی زندگی می‌کرده است. آن‌ها بیشتر وقت خود را به جای آب در جنگل سپری کردند و در کمین شکار بودند.کشف گونه جدید پس از تجزیه و تحلیل جمجمه یک نمونه کینیانگ صورت می‌گیرد.