۰ نفر

پدر خوشتیپ امیر مقاره در کنسرت غوغا کرد + عکس

۱۰ مرداد ۱۴۰۱، ۲۱:۰۵
کد خبر: 657812
پدر خوشتیپ امیر مقاره در کنسرت غوغا کرد + عکس

عکس پدر امیر مقاره در کنسرتش خبرساز شد.

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ امیر مقاره با انتشار تصویر پدرش در پیج اینستاگرامش نوشت:

همه جونم کوه زندگیمو افتخارم معلمم پدر. شباهت پدر امیر مقاره به او و استایل شیک او مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

غوغای پدر امیر مقاره در کنسرت پسرش

پدر خوشتیپ امیر مقاره در کنسرت غوغا کرد + عکس

پدر خوشتیپ امیر مقاره در کنسرت غوغا کرد + عکس

بیوگرافی امیر مقاره

امیر مقاره متولد ۳ دی ماه ۱۳۷۴ در تهران است. او از دوران نوجوانی به سرودن شعر پرداخته و فعالیت هایش را از سال ۱۳۹۳ به صورت حرفه ای و مستقلا آغاز  شده است. آهنگ های امیر مقاره  برای اولین بار از سایت های ممنوع الکار شروع شد مثل رادیو جوان اما این مساله سبب ممنوع الکاری وی نشد. امیر علاوه به خوانندگی در حوزه ی مدلینگ نیز فعالیت دارد و چند شرکت داخلی و خارجی با او همکاری دارند.

ازدواج امیر مقاره

امیر مقاره تاکنون ازدواج نکرده و میگوید من در زندگی فقط به دنبال یک دختر هستم آن هم دخترم است و فقط جلوی یک دختر زانو میزنم و باز هم آن دخترم میباشد و حتی امیر از الان برای دخترش هم اسم انتخاب کرده و میگوید در آینده اسم دخترم را عسل می گذارم

همسر امیر مقاره فعلا هیچ دختری نیست و او می گوید تا زمانی که نتوانم گروه را به موقعیت مالی عالی برسانم قصد ازدواج کردن ندارم. 

اوج شهرت امیر مقاره

امیر مقاره از سال ۹۳ به طور رسمی کار خود را در گروه ماکان بند آغاز کرد و در کنار بهترین دوست و همکارش رهام هادیان توانست به اوج شهرت برسد.