۰ نفر

رسانه‌های آمریکا؛

معترضان به نتیجه انتخابات آمریکا در واشنگتن دستگیر شدند

۱۷ دی ۱۳۹۹، ۲۲:۰۷
کد خبر: 496108
معترضان به نتیجه انتخابات آمریکا در واشنگتن دستگیر شدند

چندین نفر از تظاهرات‌کنندگانی که در حمایت از «دونالد ترامپ» برای اعتراض به نتایج انتخابات آمریکا به خیابان‌ها آمده بودند دستگیر شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، رسانه‌های آمریکا از دستگیری چندین نفر از حامیان «دونالد ترامپ»، رییس جمهور آمریکا که برای اعتراض به نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری در واشنگتن به خیابان آمده‌اند خبر داده‌اند.

وبگاه شکبه خبری «سی‌ان‌ان» نوشته صدها نفر از نیروهای پلیس در سراسر واشنگتن، همزمان با حضور طرفداران ترامپ در خیابان‌ها در حالت آماده‌باش قرار گرفته‌اند.

این رسانه نوشته تا ساعت ۱۰:۰۰ صبح به وقت محلی هزاران نفر در  نزدیکی بنای یادبو واشنگتن تجمع کرده‌اند. پلیس در اطراف این منطقه تابلوهایی نصب کرده که در آن به حاضران در این تجمع هشدار داده شده حمل سلاح غیرقانونی است.

شبکه خبری سی‌ان‌ان نوشته دست‌کم ۱۰ نفر در ارتباط با این تجمعات دستگیر شده‌اند. دست‌کم یک نفر به اتهام حمل سلاح بدون مجوز دستگیر شده  و ۶ نفر هم به حمله به دیگران دستگیر شده‌اند.

ترامپ در جمع هوادارانش حاضر شد و تأکید کرد که شکست را نخواهد پذیرفت و دست از تلاش برای تغییر نتیجه انتخابات نخواهد کشید. او گفت: «ما هرگز شکست را نمی‌پذیریم و دست از مبارزه نمی‌کشیم.»