۰ نفر

رییس اتحادیه طلا در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین؛

طلا اندکی گران شد/ سکه دوباره مرز ۱۱میلیون تومان را رد کرد

۱۰ آذر ۱۳۹۹، ۱۴:۳۷
کد خبر: 486002
طلا اندکی گران شد/ سکه دوباره مرز ۱۱میلیون تومان را رد کرد

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از افزایش جزیی قیمت طلا و سکه متاثر از رشد نرخ ارز خبر داد و گفت: قیمت سکه در مقایسه با دیروز حدود 500هزار تومان افزایش یافته و از مرز 11میلیون تومان عبور کرده است.

اقتصادآنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ ابراهیم محمدولی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره علت افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای تعطیلی بازار توضیح داد: قیمت طلا و سکه امروز به رغم ثبات نسبی بهای اونس، به دلیل رشد نرخ ارز با افزایش جزیی همراه شده است.

او ادامه داد: بر این اساس قیمت سکه نسبت به روز گذشته با حدود 500هزار تومان افزایش مجددا از کانال 11میلیون تومان عبور کرد و طلا نیز تقریبا 15هزار تومان گران‌تر شد، همچنین حباب سکه هم به حدود 800هزار تومان رسید.

محمدولی خاطرنشان کرد: قیمت‌ طلا و سکه فعلا به دلیل توقف معاملات نوسان چندانی ندارد و امیدواریم با بازگشایی بازار اصلی هم شاهد تغییر چندانی در قیمت‌ها نباشیم و آرامش بازار ادامه‌دار باشد.

قیمت طلا و سکه 10آذر ماه99

رییس اتحادیه طلا با تشریح قیمت‌های امروز گفت: قیمت هر قطعه سکه تمام طرح جدید در ساعت (14:00) امروز به 11میلیون و 200هزار و سکه طرح قدیم به 10میلیون و 500هزار تومان افزایش یافته است.

او افزود: همچنین قیمت نیم سکه به پنج میلیون و 750هزار، ربع سکه سه میلیون و 900هزار و سکه یک گرمی به دو میلیون و 300هزار تومان رسیده و هر گرم طلای 18عیار نیز یک میلیون و 60هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.