کد خبر 465680

مشکل رتبه بندی فرهنگیان حل شد

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: پرداخت پاداش بازنشستگان از ابتدای این هفته با پرداخت ۵ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان آغاز شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ محمد باقر نوبخت گفت:  پس از افزایش 50 درصدی حقوق کارکنان دولت در اسفند ماه سال گذشته، فرهنگیان مشکل رتبه‌بندی‌شان را عنوان کردند که در نشست‌هایی با آنها و نمایندگان تشکل‌هایشان و .... مشکل آنها حل شد. خوشبختانه دیگر در کامنت‌های کاربران در فضای مجازی، در این باره درخواستی نداریم. مساله بعدی، همسان سازی حقوق بازنشستگان بود که با نمایندگان آن‌ها به بررسی قوانین متناسب سازی حقوق‌ها پرداختیم. قول دادیم قبل از فرارسیدن مهر، پرداخت پاداش بازنشستگان را آغاز کنیم که خوشبختانه این امر از ابتدای این هفته با پرداخت 5 هزار و 700 میلیارد تومان آغاز شده است. سومین مراجعه کنندگان به ما به جهت وجه نظارتی سازمان برنامه و بودجه، اعضای کادر درمان بودند که مشکلاتشان را در فضای مجازی با بنده در میان گذاشتند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • م ر
    ۰ ۰

    با سلام . باتشکر وخدا قوت . لطفا درمورد مدرک تحصیلی بعضی از قشر بلزنشسته هم که درزمان شاغلی درسازمان مربوطه مانند لشکری نزاجا تحصیل نموده ومدرک کارشناسی گرفته ودرسبستم حقوقی ثبت ولی مدرک مدرک آنان درسیستم بازنشستگی ساتا ن م درج ومحاسبه نشده مساعدت وپی گیری گردد.

  • احمد علی حسینی ریک
    ۰ ۰

    آقای دکتر نوبخت معلمان در فقر زندگی می کنند چاره جوی کنید وزیر حکم را نگاه کنید

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری