قیمت انواع تورهای گردشگری داخلی؛

۶ میلیون فقط برای ۳ شب سفر به چابهار + لیست قیمت تورهای هوایی چابهار

قیمت انواع تور مسافرتی چابهار ویژه شهریور ماه ۱۴۰۲ به شرح جدول زیر است؛

۶ میلیون فقط برای ۳ شب سفر به چابهار + لیست قیمت تورهای هوایی چابهار

اقتصاد آنلاین - فائزه امین پویا؛ شهرستان چابهار به علت موقعیت مکانی ویژه و آب و هوای مساعد طبیعت بی‌نظیری دارد که سالانه گردشگران ایرانی و خارجی بسیاری را به خود جذب می‎ کند. جاذبه های طبیعت گردی چابهار بسیار متنوع و بکر هستند، به طوری که هر توریستی از دیدن آن‌ها تعجب می‌کند. براساس راهنمای سفر به چابهار، تالاب لیپار یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین جاذبه‌های گردشگری چابهار است که به نام دریاچه صورتی شناخته می‌شود. جالب است بدانید در سطح جهان تنها ۴ تالاب صورتی وجود دارد که یکی از آن‌ها در چابهار قرار دارد. زیبایی‌های این تالاب به رنگ صورتی آن محدود نمی‌شود، بلکه پرندگانی مثل فلامینگو، کشیم، چنگر، تیهو، جیرفتی، عقاب دشتی، خوتکا، دلیجه و طاووسک زیبایی‌های تالاب را چند برابر می‌کنند.

کوه‌های مینیاتوری یا کوه‌‌های مریخی چابهار، جنگل حرا چابهار، گل فشان تنگ، غارهای سه گانه تیس، بندر گواتر و منطقه حفاظت شده گاندو باهوکلات از دیگر جاذبه‌های طبیعی مشهور چابهار هستند.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی این هفته در خصوص تور مسافرتی چابهار ؛ برای ۳ شب سفر رفت و برگشت هوایی به چابهار و اقامت در هتل بین المللی فردوس مبلغ۶,۳۰۰,۰۰۰ تومان و برای ۲ شب اقامت مبلغ۵,۷۲۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتل شوهاز برای ۲ شب اقامت مبلغ۴,۷۵۰,۰۰۰ تومان و برای ۳ شب اقامت مبلغ۴,۸۵۰,۰۰۰ تومان را تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور هوایی چابهار ( شهریور ماه ۱۴۰۲)
هتل درجه هتل مدت اقامت قیمت (هرنفر/ تومان)
بین المللی فردوس ۵ ۲ شب ۵,۷۲۰,۰۰۰
بین المللی فردوس ۵ ۳ شب ۶,۳۰۰,۰۰۰
شاهان ۴ ۲ شب ۴,۸۳۰,۰۰۰
شاهان ۴ ۳ شب ۴,۹۷۰,۰۰۰
شوهاز ۴ ۲ شب ۴,۷۵۰,۰۰۰
شوهاز ۴ ۳ شب ۴,۸۵۰,۰۰۰
ارسال نظر
ارسال نظر