اتوبوس‌های پاکستانی برای اربعین وارد ایران می‌شوند

رییس ستاد مرکزی اربعین گفت: اتوبوس‌های پاکستانی برای اربعین می توانند وارد کشور شوند.

اتوبوس‌های پاکستانی برای اربعین وارد ایران می‌شوند

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سید مجید میراحمدی ظهر روز یکشنبه در نشست ستاد مرکزی اربعین با تمجید از برگزاری باشکوه همایش موکب‌داران اربعین در پایتخت خادمان سید الشهدا (ع)، گفت: این همایش بزرگ به‌عنوان یک الگوی خوب و موفق در سایر استان زائر پذیر برگزار شود وی به برگزاری جلسات ستاد اربعین با حضور رییس جمهور اشاره کرد و گفت: طبق تأکیدات رییس جمهور، نماینده موکب‌داران هر استان زائر پذیر مشخص و این نماینده‌ها در ستاد مرکزی اربعین حضور داشته باشند و راهکارها و نقطه‌نظرات خود را ارائه دهند.

رییس ستاد مرکزی اربعین بیان داشت: هر دستگاه ملی انتظامی، لشکری و کشوری، نهادها و سازمان‌ها برای کمک‌رسانی و پشتیبانی از کنگره اربعین با نظر فرمانده عملیات اربعین (استاندار) عمل کنند.

وی با تاکید بر این نکته که اخبار و اطلاعات اربعین فقط و فقط از طریق ستاد مرکزی اربعین اعلام می‌شود، گفت: این مهم در راستای جلوگیری از ابهامات در خصوص اخبار و اطلاعات اربعین است.

وی تاکید کرد: هر تصمیم ترافیکی اربعین ایلام باید با نظر استاندار ایلام باشد و تمامی ظرفیت‌های دستگاه‌ها باید نظر استانداران به‌عنوان فرمانده عملیات اربعین بکار گرفته شود.

وی با اشاره به مصوبات ستاد مرکزی اربعین، عنوان کرد: اتوبوس‌ها پاکستانی می‌توانند وارد کشور شوند و تا مرزهای کشور عراق محدودیتی ندارند.

منبع: مهر
ارسال نظر
ارسال نظر