تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
ساعت فعالیت میادین و بازارهای میوه و تره‌بار تغییر کرد؛

افزایش ساعات کار میادین میوه و تره‌بار در ایام نوروز

ساعت فعالیت میادین و بازارهای میوه و تره‌بار در ایام پایانی سال و به منظور خدمات‌رسانی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان افزایش می‌یابد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران ؛ با صدور اطلاعیه‌ای، اعلام کرد: ۲۶۲ میدان و بازارهای میوه و تره‌بار از روز چهارشنبه ۲۵ اسفند تا روز شنبه ۲۸ اسفند، از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح تا ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه شب به صورت یک‌سره باز هستند و روز یک‌شنبه ۲۹ اسفند نیز میادین و بازارها از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح تا ساعت ۳ بعد از ظهر، مشغول به کار خواهند بود.

براساس این اطلاعیه، علاوه بر حذف زمان تعطیلی یک ساعت و نیمه بین روز، میادین و بازارهای میوه و تره‌بار نیم ساعت زودتر و از ساعت ۷ و ۳۰ صبح شروع به کار کرده و یک ساعت و نیم دیرتر و در ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه شب به کار خود پایان می‌دهند.

روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از شهروندان درخواست کرده است تا به منظور حفظ سلامتی خود و سایر شهروندان، هنگام مراجعه به میادین و بازارهای میوه و تره‌بار، ضمن رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک و دستکش، تا جای ممکن فاصله فیزیکی خود را با دیگران حفظ کنند.

گفتنی است، بر اساس این اطلاعیه و با هدف خدمات‌رسانی حداکثری به شهروندان و جلب و کسب رضایت ایشان، ضمن تقویت نیروی انسانی و افزایش تعداد کارکنان و کارگران میادین و بازارهای میوه و تره‌بار، نظارت‌ بر فعالیت این مراکز و کیفیت و قیمت محصولات آنها افزوده می‌شود.

منبع: سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران
این مطلب برایم مفید است
۸ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها