کد خبر 522237
شرکت بازرگانی دولتی ایران پاسخ داد؛

افزایش هزار تومانی قیمت گندم مشمول کدام کشاورزان می‌شود؟

شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد که کشاورزانی که گندم خود را با نرخ ۴ هزار تومان و پیش از افزایش قیمت هزار تومانی تحویل داده اند نیز مشمول قیمت جدید می شوند و ما به التفاوت به حساب آنها واریز می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، بعد از افزایش هزار تومانی قیمت خرید تضمینی گندم و تغییر قیمت این محصول از 4 هزار تومان به 5 هزار تومان شرکت بازرگانی دولتی ایران که مسئول دریافت و خرید تضمینی گندم کشاورزان است اعلام کرد: کشاورزانی که گندم خود را با نرخ 4 هزار تومان و پیش از افزایش قیمت هزار تومانی تحویل داده اند نیز مشمول قیمت جدید می شوند و ما به التفاوت به حساب آنها واریز می‌شود.

اطلاعیه شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در رابطه با جایزه تحویل گندم به شرح زیر است:

به منظور تحقق شعار سال و پشتیبانی از تولید، با موافقت ریاست محترم جمهوری و تصویب سازمان برنامه و بودجه، جایزه 10 هزار ریالی به ازای تحویل هر کیلوگرم گندم در نظر گرفته شده است.

لذا جای هیچگونه نگرانی برای کشاورزانی که تاکنون گندم خود را به مراکز خرید تحویل داده و یا در حال تحویل می باشند وجود ندارد و به محض مشخص شدن سازوکار و روش اجرایی آن، این جایزه به همه گندم کارانی که محصول خود را به مراکز خرید این شرکت تحویل بدهند تعلق خواهد گرفت.

ارسال نظر