{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 430912

در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین مطرح شد:

رییس هیئت مدیره شرکت سیمان عمران انارک و مدیرعامل شرکت عمران مومان چابهار گفت: تولید کمتر از سه ماه گذشته شده اما تمام پروتکل‌هایی که وزارت بهداشت درنظر گرفته است بایستی در تمام کارگاه‌ها اجرا شود.

اقتصادآنلاین – سارا محسنی؛ محمود گوهرین، رییس هیئت مدیره شرکت سیمان عمران انارک و مدیرعامل شرکت عمران مومان چابهار در گفت وگو با اقتصادآنلاین گفت: رعایت موارد بهداشتی موجب شده است که کارکنان، آزمایش‌های زیادی را روزانه برای اطمینان از سلامت خود انجام  دهند و این امر، اندکی وقت تولید را در کارگاه‌ها می گیرد اما تولید درحال انجام است.

مدیرعامل شرکت عمران مومان چابهار گفت: با صحبت‌هایی که با مدیران وزارت بهداشت شده است، سعی بر گذراندن اوضاع است و خوشبختانه تاکنون موارد ابتلا به کرونا را نداشته‌ایم و کار در حال انجام است.

وی افزود: همانگونه که سال 99، سال جهش تولید نامگذاری شده است، بایستی تولید را ادامه دهیم. تولید مانند سال گذشته نیست و برای افزایش آن باید تلاش مضاعفی را به کار ببریم.

گوهرین اضافه کرد: تولید بیشتر در دستور کار همه شرکت‌ها قرار گرفته است اما این تولید بیشتر برای شرکت‌ها، هزینه‌هایی در بر خواهد داشت و ما از دولت انتظار داریم که پرداخت این هزینه‌ها را با دادن وام، ارائه تسهیلات و کمک‌هایی که بایستی انجام دهد، برای شرکت‌ها آسان تر کند.

رییس هیئت مدیره شرکت سیمان عمران انارک تصریح کرد: صادرات در این شرایط مشکل است. ما درحال حاضر صادرات نداریم اما شرکت‌هایی وجود دارند که محصولات خود را صادر می کنند و با مشکل مواجه می‌شوند. ما در بندرعباس انباری داریم که شرکت‌ها، تولیدات خود را در این انبار نگهداری می‌کنند و سعی داریم این محصولات را صادر کنیم. قبل از شروع سال جدید به کشورهایی مانند هندوستان، صادرات داشته‌ایم اما با شروع سال جدید، صادرات را قطع کرده‌ایم.

وی اظهار داشت: باوجود اینکه بسیاری از مغازه‌های فروش سیمان بسته بوده اند، برای فروش سیمان دچار مشکل نشده‌ایم و از ابتدای سال، کار درحال انجام است. هرچند میزان سیمانی که فروخته می شود، کمتر شده است اما با شروع فعالیت‌ها، این موضوع نیز حل می شود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری