تلویزیون اقتصادآنلاین؛

تحلیلگران سقوط نظام، اشتباه تحلیل می کنند

علی شکوری راد، فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت:هژمونی اندیشه آقای مصباح بر هژمونی اندیشه آقای مطهری در موضوع حکمرانی غلبه کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین، وی گفت: به نظر من هم بیانیه گام دوم انقلاب و هم بیانیه میرحسین موسوی عبور از نظام جمهوری اسلامی بود و نظام جمهوری اسلامی در هر دو بیانیه مظلوم واقع شده است. دوران دولت و مجلس اصلاحات از نظر من درخشان‌ترین دوران تاریخی جمهوری اسلامی ایران از نظر سیاسی و اقتصادی بوده است.

شکوری راد افزود: آقای نبوی از سال پیش اعلام کردند آخرین سال است که رییس جبهه اصلاحات باقی می‌ماند. حاکمیت به لحاظ پایگاه اجتماعی اقلیت را نمایندگی می‌کند، نه اکثریت جامعه را.

این فعال فعال سیاسی گفت: حکمرانی در ایران اسقاط ناپذیر است. از نظر اصلاح‌طلبان کسانی که چشم دوخته‌اند نظام سقوط کند، تحلیلشان غلط است. در یک نقطه‌ حاکمیت و جامعه به جایی خواهند رسید که باید تعامل کنند تا دچار انهدام جامعه و کشور نشویم. آنجا نیروهای حد فاصل لازم است که بتواند امکان گفتگو را فراهم کند.

ارسال نظر
ارسال نظر
 • علی
  ۰

  فرمودند آنجا نیروهای حد فاصل لازم است که بتواند امکان گفتگو را فراهم کند.اما مشکل اینجاست که نیروی حد فاصل نداریم. یا اسلام ناب یا هیچ.

 • علی
  ۰

  یادت. باشه. چی گفتی
  ...
  شکوری راد!!
  چرند. میگی،!!

 • ناشناس
  ۰

  نظام بی نظمی که عاری از هرگونه دوستی درداخل وخارج است وبرپایه اصول منقرض کمونیستی اداره می‌شود راهی جز سقوط واضمحلال ندارد

پربازدیدترین ویدیو ها