تصاویر هوایی از وضعیت وحشتناک کوهرنگ! + فیلم

طبق گزارشات منتشر شده دیروز ارتفاع برف در کوهرنگ سه متر بود که به واسطه بارش باران، ارتفاع برف به دو نیم متر رسیده است. در برخی خانه‌ها آن قدر ارتفاع برف زیاد است که از درب‌های ورودی حیات منزل امکان خروج ندارند.

به گزارش اقتصادآنلاین، مسئول روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری گفت: شهرستان کوهرنگ در وضعیت بحرانی قرار دارد و بارش باران امکان دارد که مشکلات را در این شهرستان دو چندان کند.

شاهین جواهری با اشاره به اینکه شهرستان کوهرنگ در وضعیت بحرانی قرار گرفته است، اظهار کرد: ۴ پایگاه امداد جاده‌ای و چهار پایگاه سیار در حال امدادرسانی به مردم گرفتار در برف کوهرنگ هستند.

وی افزود: وضعیت شهرستان کوهرنگ مطلوب نیست و بارش باران امکان دارد که مشکلات را در این شهرستان دو چندان کند.

جواهری خاطرنشان کرد: از ۲۲ بهمن‌ماه تاکنون به بیش از ۳۰۰۰ نفر گرفتار در برف و کولاک در چهارمحال و بختیاری امدادرسانی شده است.

طبق گزارشات منتشر شده دیروز ارتفاع برف در کوهرنگ سه متر بود که به واسطه بارش باران، ارتفاع برف به دو نیم متر رسیده است.در برخی خانه‌ها آن قدر ارتفاع برف زیاد است که از درب‌های ورودی حیات منزل امکان خروج ندارند.

معاون عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری از ادامه بارش برف در این شهرستان خبر داده و گفت: تعداد قابل توجهی راه‌های روستایی بسته است و شاید بیش از ۱۰۰ روستا در محاصره برف قرار گرفته و شهرستان کوهرنگ بالغ بر ۶۰۰ هزار نفر جمعیت دارد که تقریبا همه در محاصره برفند.

ارسال نظر
ارسال نظر
پربازدیدترین ویدیو ها