سوال مهم رهبر معظم انقلاب؛ جایگاه ما ایرانی ها در نظم جدید جهان چیست؟ + فیلم

آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار دانش‌آموزان گفتند: علائم زیادی وجود دارد که نظم کنونی جهان دارد تغییر پیدا میکند، نظم جدیدی بر جهان حاکم خواهد شد.

سوال مهم رهبر معظم انقلاب؛ جایگاه ما ایرانی ها در نظم جدید جهان چیست؟ + فیلم

به گزارش اقتصادآنلاین، آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار دانش‌آموزان گفتند: علائم زیادی وجود دارد که نظم کنونی جهان دارد تغییر پیدا میکند، نظم جدیدی بر جهان حاکم خواهد شد.

رهبر انقلاب افزودند:  نقش ما، ما ایرانی‌ها جایگاه ما ایرانی‌ها در این نظم جدید چیست؟ این سئوال مهم است. نمیشود به دقت گفت که نظم این‌ چنینی است اما میشود یک خطوطی را ترسیم کرد، یک خطوط اساسی هست که این نظم جدید مطمئناً این خطوط اساسی در آن هست.

ایشان ادامه دادند: یکی از آن خطوط عبارت است از انزوای آمریکا، در نظم جدید جهانی آمریکا منزوی خواهد بود بر خلافی آنی که ده، بیست سال پیش بوش پدر گفت امروز تنها قدرت مسلط دنیا آمریکاست.

ایشان گفتند: خط اساسی دوم، انتقال قدرت سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و حتی علمی از غرب به آسیا؛ آسیا خواهد شد مرکز دانش، مرکز اقتصاد، مرکز قدرت سیاسی، مرکز قدرت نظامی.

آیت الله خامنه ای افزودند: خط اساسی سوم، فکر مقاومت و جبهه‌ی مقاومت گسترش خواهد یافت که مبتکرش جمهوری اسلامی است. فکر مقاومتِ در مقابل زورگویی.

پربازدیدترین ویدیو ها