جولان دادن سگی در خیابان که سر یک انسان را به دندان گرفته + فیلم ( حاوی تصاویر دلخراش)

ویدیویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، سگ را نشان می‌دهد که در خیابانی تاریک یورتمه می‌رود و سر بریده شده را در آرواره‌هایش گرفته و ظاهراً قصد دارد آن را به مکانی امن ببرد تا بخورد.

جولان دادن سگی در خیابان که سر یک انسان را به دندان گرفته + فیلم ( حاوی تصاویر دلخراش)

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فرارو؛ ساکنان شهری در شمال مرکزی مکزیک با دیدن سگی که سر انسان در دهانش در خیابان می‌دوید مات و مبهوت شدند.

 مقامات ایالت ساکاتکاس این حادثه را تأیید کردند و گفتند که پلیس در نهایت موفق شد سر انسان بریده شده را از دهان سگ خارج کند.

یک مقام پلیس که نامش اعلام نشده گفت که سر و سایر اعضای بدن یک انسان در کنار یک خودپرداز در شهر مونته اسکوبدو رها شده بود.

در کنار این جسد پیامی از یک کارتل مواد مخدر باقی مانده بود. اما قبل از اینکه پلیس بتواند وارد عمل شود، یک سگ ولگرد با سر جسد فرار کرد.

ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، سگ را در حالی که سر را در دهان گرفته نشان می‌دهد که در خیابانی تاریک در حال دویدن است و ظاهراً قصد دارد آن را به مکانی امن ببرد تا بخورد!

ایالت ساکاتکاس همواره صحنه جنگ خونین و طولانی بین باند‌های محلی تحت حمایت کارتل‌های مواد مخدر بوده است.

کارتل‌های مواد مخدر در مکزیک اغلب یادداشت‌هایی را در کنار اجساد انسان‌های تکه تکه شده به عنوان راهی برای ارعاب رقبا یا مقامات می‌گذارند.

منبع: فرارو
ارسال نظر

پربازدیدترین ویدیو ها