تلویزیون اقتصادآنلاین؛

تداوم رویاپردازی سامانه ای وزارت صمت؛ گرانفروشی تا یک ماه دیگر حل خواهد شد!

معاون وزیر صمت در جدیدترین نمونه از سیاست‌های شکست خورده به اصطلاح تنظیم بازاری این وزارتخانه از لزوم ثبت همه خرده‌فروشی‌ها در یک سامانه سخن گفت که می تواند تخلفات را به صفر برساند!

تداوم رویاپردازی سامانه ای وزارت صمت؛ گرانفروشی تا یک ماه دیگر حل خواهد شد!

اقتصادآنلاین - پرهام کریمی؛ معاون وزیر صمت در جدیدترین نمونه از سیاست‌های شکست خورده به اصطلاح تنظیم بازاری این وزارتخانه از لزوم ثبت همه خرده‌فروشی‌ها در یک سامانه سخن گفت که می تواند تخلفات را به صفر برساند!

سیاست‌هایی همچون درج قیمت تولیدکننده، سامانه‌های متعدد ثبت شکایت مانند ۱۲۴، نظارت‌های میدانی و دستورات عجیب و غریب همگی شکست خورده محسوب می شوند اما دولت همچنان بر آن ها اصرار می ورزد.

تدوین: محسن احمدیان

ارسال نظر

  • محمدی
    ۰ ۰

    در قرآن آمده که فقط قرض الحسنه حلال و دریافت سود برای پول یا به هر عنوان ( سپرده بانکی ) حرام است ، یکی از اصلی ترین علتهای گرانی ، وجود سود سپرده است زیرا تولید کننده باید وام ۲۲٪ ی دریافت و تولیداتش ۲۲٪ گران تمام می شود ، سود سپرده بانکی را برای دهکهای ۸ تا ۱۰ صفر کنید . افزایش حجم ریال نیز عامل گرانی است ، پس چاپ ریال را متوقف و از خرید مردم و همزمان با خرید ۱۰٪ مالیات دریافت و نیمی از آن در بانک مرکزی سوزانده تا با کاهش حجم ریال ، قیمتها کاهش یابد و نیمی دیگر را به دهکهای ۱ تا ۶ دهید ، با سپاس

پربازدیدترین ویدیو ها