کد خبر 577989

صعود ساحلی‌ بازان ایران به فینال

تیم ملی فوتبال ساحلی در فینال جام بین قاره ای به میزبانی امارات، حریف روسیه شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با پیروزی ۷ بر ۵ مقابل سنگال با صعود به  فینال جام بین‌قاره‌ای ۲۰۲۱ امارات، حریف روسیه شد.

در دیدار نیمه نهایی مسابقات بین قاره‌ای فوتبال ساحلی ۲۰۲۱ امارات، تیم‌های ملی ایران و سنگال از ساعت ۱۹:۴۵ به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۷ بر ۵ ایران خاتمه یافت.

با این نتیجه، تیم ملی ایران راهی دیدار نهایی شد و تیم سنگال در دیدار رده بندی برای کسب مدال برنز و جایگاه سوم مسابقات دیدار خواهد کرد.

زمان اول: ایران یک سنگال ۳

زمان دوم: ایران ۴ – سنگال ۴

زمان سوم: ایران ۷ – سنگال ۵

با توجه به پیروزی روسیه با نتیجه ۷ بر صفر مقابل پرتغال و صعود به فینال، ایران و روسیه فردا شب دیدار نهایی برای کسب جام قهرمانی دهمین دوره این مسابقات برگزار خواهند کرد و قبل از این بازی هم در دیدار رده بندی سنگال و پرتغال دیدار خواهند کرد.

ایران و روسیه دو روز قبل در آخرین دیدار مرحله گروهی و برای تعیین صدرنشین گروه به مصاف هم رفتند که روسیه با نتیجه ۴ بر ۳ پیروز شد.

آخرین دوره این مسابقات در سال ۲۰۱۹ با قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با هدایت عباس هاشم پور برگزار شد.

ساحلی بازان ایران در ادوار گذشته این مسابقات ۳ بار قهرمان جهان شده‌اند که از این حیث با برزیل و روسیه برابری می‌کنند.  در نتیجه قهرمان این دوره که یکی از دو تیم ایران و روسیه خواهند بود، به برترین تیم مسابقات با ۴ گل تبدیل خواهند شد.

برنامه ادامه این بازی‌های در مرحله نیمه نهایی:

شنبه ۱۵

سنگال– پرتغال / ساعت ۱۸:۴۵ به وقت محلی (۱۸:۱۵ به وقت ایران)

ایران– روسیه/ ساعت ۲۰ به وقت محلی (۱۹:۳۰ به وقت ایران)

ارسال نظر