کد خبر 554391

اقتصادآنلاین گزارش می‌ دهد؛

داستان جدایی نورالهی از پرسپولیس چیست؟ / اماراتی ها پیشنهاد نداده اند!

احمد نورالهی یکی از بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس در راه پنجمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر بود که اکنون شنیده می‌شود در آستانه جدایی از باشگاه قرار دارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ پس از پایان فصل، گمانه زنی‌های زیادی درخصوص بازیکنانی که قراردادشان با باشگاه پرسپولیس به اتمام می‌رسد، به وجود آمده و یکی از داغ‌ترین شایعات حول آینده احمد نورالهی می‌چرخد. یکی از کاپیتان‌های سرخپوشان که با زدن 10 گل نقشی کلیدی در قهرمانی این تیم در لیگ داشته است. تاکید یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس بر حفظ این هافبک ملی پوش بوده اما در روزهای اخیر مدام اخبار انتقال او به یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس شنیده می‌شود.

پس از اینکه اعلام شد لیگ برتر امارات از فصل جدید نام جعلی خود را تغییر داده است، بسیاری از آزاد شدن حضور بازیکنان ایرانی در این کشور پس از چندین سال خبر دادند. در این بین نام نورالهی بیش از سایرین شنیده می‌شد و حتی طبق برخی گمانه زنی‌ها در فضای مجازی توسط رسانه‌های اماراتی، کار انتقال او به این کشور تقریبا تمام شده است اما این موضوع تا چه اندازه صحت دارد؟

گویا پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد به شماره 8 خود، دستمزد سالیانه 8.5 میلیارد تومانی بود که با آپشن‌هایی امکان بیشتر شدن آن هم وجود دارد. مبلغی که خود نورالهی با توجه به سابقه و ملی پوش بودن آن را پایین می‌داند و به همین دلیل به دنبال بازی در خارج از ایران است. برخی رسانه‌ها از پیشنهاد بیش از 1 میلیون دلاری الاهلی امارات به این بازیکن خبر داده‌اند و اینکه به زودی توافقات حاصل خواهد شد. با این حال بنابر منابع مربوطه، هنوز هیچ پیشنهادی برای نورالهی ارسال نشده و همه این صحبت‌ها به نوعی گمانه زنی رسانه‌ای است. البته این موضوع را هم باید در نظر گرفت که اسپانسر جدید فدراسیون فوتبال امارات، نام لیگ این کشور را تغییر داده اما هنوز از سرنوشت تغییر نام تورنمنت‌های داخلی دیگر آنها خبری منتشر نشده است. یعنی در صورت تداوم استفاده از نام جعلی، نورالهی نمی‌تواند به امارات برود و در غیر این صورت، در مهربانانه‌ترین برخورد ممکن حداقل از تیم ملی حذف می‌شود، موضوعی که قطعا خوشایند او نیست.

در پایان باید یک بار دیگر تاکید کرد که جدای از بحث نام‌گذاری لیگ امارات، برای نورالهی هنوز هیچ آفری از این کشور نیامده و باید تا چند روز آینده منتظر ماند و دید که آیا پیشنهادی مطرح می‌شود یا اینکه احمد فوتبال خود را در ایران دنبال خواهد کرد؟

بیشتر بخوانید
ارسال نظر