کد خبر 516365

واکنش باشگاه استقلال به حاشیه‌های اخیر

معاون فرهنگی و ارتباطات باشگاه استقلال در خصوص اتفاقات رخ داده پیرامون این باشگاه و حاشیه های پیش آمده پس از صحبت های مدیرعامل باشگاه توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، محمد حسین مولایی معاون فرهنگی و ارتباطات باشگاه استقلال در رابطه با موضوعاتی که به تازگی پیرامون باشگاه استقلال مطرح شده است، توضیحاتی را ارائه داد.

متن کامل این توضیحات از قرار زیر است:

حاشیه استقلال را تخریب می کند و باید با یکدلی و اتحاد بیشتر به این تیم کمک کرد. ما از همه پیشکسوتان استقلال می خواهیم به تیم کمک کنند و حرف های منطقی در خصوص تیم بزنند.

این که گفته می شود به دلیل مدیریت ضعیف در استقلال چند نفر کرونا گرفتند خیلی اشتباه است! متاسفانه این بیماری شیوع زیادی پیدا کرده و این که کسی درگیر آن شود ارتباطی به مدیریت ندارد. ما که نمی توانیم جلوی کرونا را بگیریم که اگر این طوری بود کل جهان درگیر آن نمی شد. همه ما استقلالی هستیم و استقلالی که با حرف و حاشیه خانه خودش را خراب نمی کند و بلکه در چنین شرایطی باید به استقلال کمک کنیم.

وی در بخش دیگری از توضیحات خود در خصوص آرزوی بزرگ مددی که گفته بود «آرزو دارم با مسی و رونالدو کار کنم» گفت:

از مددی پرسیده اند که یک آرزوی محال بگو و او هم گفته که دوست داشتم با مسی و رونالدو کار کنم. کسی توجه نمی کند که او به یک آرزوی محال اشاره کرده است اما در مورد همین مسئله حرف می زنند. مدیریت استقلال همین الان با فراهم کردن پول و به سختی میلیچ و دیاباته را حفظ کرده و بهتر است در این باره منصف تر باشیم.

تیم فوتبال استقلال در حال حاضر پس از سپاهان و پرسپولیس در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر ایران قرار دارد.

ارسال نظر