کد خبر 512269

شگفتی‌سازی تیم طارمی تکمیل می‌شود؟

مسابقات برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از امشب با انجام دو بازی آغاز می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از دنیای اقتصاد،  در یکی از این مسابقات، یوونتوس میزبان پورتو خواهد بود. مسابقه رفت در پرتغال با پیروزی ۲بریک پورتو همراه شد و شبی خاطره‌انگیز برای هواداران ایرانی رقم زد، چرا که مهدی طارمی توانست در دومین دقیقه بازی دروازه بانوی پیر را باز کند. آن گل کمک بسیار بزرگی به روند ثبت پیروزی پورتو کرد، اما خود پرتغالی‌ها هم می‌دانند امشب کار بسیار سختی برای صعود خواهند داشت.

یوونتوس اگرچه در دوران پیرلو کمی از شرایط آرمانی فاصله گرفته، اما به هر حال تیم کوچکی نیست و در بازی رفت هم بیش از هر چیز دیگری مقهور گل دریافتی دقایق نخست شد. بیانکونری هرگز دوست ندارد در چنین مرحله‌ای از لیگ قهرمانان اوت شود و همین مساله، کار تیم طارمی را سخت می‌کند. خود مهدی هم بعد از آن گل دیگر موفق به گشودن دروازه رقبا نشده و در این مدت تنها یک پاس گل برای همبازیانش ارسال کرده است.

طارمی نشان داده مرد بازی‌های بزرگ و اتفاقات غیرمنتظره است؛ بنابراین باید ببینیم درخشش او در بازی برگشت هم تکرار می‌شود یا نه. صعود احتمالی پورتو، باعث تقابل این تیم با رقبای بزرگ دیگر خواهد شد که برای هواداران فوتبال ایران جذاب است. در دیگر مسابقه امشب هم دورتموند در آلمان از سویا میزبانی می‌کند.بازی رفت در اسپانیا با نتیجه ۳بر۲ به نفع دورتموند به پایان رسیده و طبیعتا تیم آلمانی شرایط بهتری برای صعود دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر