{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 389963

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

دومین گزارش تحلیلی از سری گزارش‌های مرکز تحقیقات اقتصادآنلاین ویژه سرمایه‌گذاری در بازار مسکن در نیمسال دوم ۱۳۹۸ برای سرمایه‌گذاران، کارشناسان و پژوهشگران حوزه بازار مسکن به صورت رایگان منتشر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، در این گزارش پیش‌بینی بازار مسکن در نیمسال دوم ۱۳۹۸، تحلیل ﺑﺎزار ﻣﺴﮑﻦ ﺗﻬﺮان و ﺑﯿﺶ از ۲۰کلانشهر، ﺑﺮرﺳﯽ ﻋﻮاﻣﻞ اﺛﺮﮔﺬار ﺑﺮ ﺑﺎزار مسکن و مقایسه ﺑﺎزدﻫﯽ ﻣﺴﮑﻦ، ﺑﻮرس، ﻃﻼ، ارز به تفصیل بررسی و اطلاعاتی فراهم شده که برای هر فعال این حوزه، قابل استفاده و مفید است.

گزارش سرمایه‌گذاری در بازار مسکن، یکی از جامع‌ترین گزارش‌هایی است که در سال‌های اخیر در حوزه مسکن منتشر گردیده است، جدا از تحلیل‌هایی که برای هر سرمایه‌گذاری در این حوزه مفید است، این گزارش از حیث اطلاعات جمع‌آوری شده، نمودارها و تحلیل روندها منبع مناسبی برای پژوهش و تحقیق در حوزه مسکن می‌باشد و داشتن چنین گزارش برای هر کارشناس یا پژوهشگری در این حوزه الزامی است.

متن کامل گزارش تحلیلی اقتصادآنلاین ویژه سرمایه‌گذاری در بازار مسکن را می‌توانید از اینجا دریافت کنید

 

 

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  چشم بسته نتيجه گزارشتون اينه كه خونه ارزان شده و ٥٠ درصد افت داشته هيچ كيم خونه نميخره و تا اخر سال هم هر كي خونه بخره يكي ديگه بهش مجاني ميدن و كلن اصلا هر كي ميخواد بفروشه بايد به خريدارم پول بده
  😂😂

 • ناشناس
  ۲ ۰

  سفارشیه؟ کی سفارش داده؟

 • ناشناس
  ۰ ۲

  در صفحه 74 مقاله شما
  جمع جبری برای رسیدن به 61 نمی خواند احتمالابجای41 میبایست 14 نفر مینوشدید.
  . از مجمــوع 61 نفــر پرســش شــونده، چنیــن 17 نفــر معتقــد بودنــد کــه تغییــر محسوســی 41 نفــر انتظــار افزایــش قیمــت مســکن را دارنــد. هم انــد.در بــازار مســکن رخ نخواهــد داد و 30 نفــر نیــز بــه کاهــش قیمــت مســکن رأی داد

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری