به سبک بازیگران کره ای اندام خود را بسازید

این بازیگر زن کره ای که بسیار خوش اندام و زیبا است روزی تنها ۳ قاشق غذا می خورد و بسیار رژیم غذایی را رعایت می کند تا تناسب اندامش بهم نریزد.

به سبک بازیگران کره ای اندام خود را بسازید

رژیمی که بازیگران معروف کره ای با اون لاغر میشن

به گزارش اقتصاد آنلاین، بازیگر سرشناس کره ای لی تای-ایم اخیرا پس از افشای آنکه برایداشتن اندامی لاغر هرروز تنها سه قاشق برنج می خورد خبرساز شده هست.

خانمِ لی که قبلا برای داشتن اندامی متناسب و داشتن ظاهری سالم سرشناس بود،روز سه شنبه در یکی برنامه های شبکه MBC حضور پیدا کرد، و حاضران آن برنامه فورا متوجهاندام به شدت لاغر این بازیگر شدند.این بازیگر زن جوان تصدیق کرد از شش ماه قبل تحت رژیم خوراکی بسیار سنگینی قرار دارد که درطی آن هر روز تنها سه قاشق برنج می خورد.

رژیم خوراکی بازیگر زن کره ای فقط سه قاشق برنج هست

او همین طور اقرار کرد پس از جلسه فوتوشوت تصویر برداری با دو بازیگرزن همکارش خانمپارک هان-بیول و چا- یانگ نسبت به ظاهر خود احساس عدم اعتماد به نفس پیدا کرده چرا کهآنها اندام به مراتب بهتری داشتند.این بازیگر کره ای در طی گفت و گو با این برنامه تلویزیونی گفت من با بازیگرها پارک هان-بیول ولی چا-یانگ فوتوشوت داشتم و آن ها اندام بسیار متناسبی داشتند. من از بدن خودم و از اینکه کنارآنها قرار بگیرم خجالت کشیدم. آن قدر ناراحت شدم که گریه کردم.

بازیگر کره ای لی تای ایم در سال 2010

در عین حال او تصدیق کرد که قطعا رژیم خوراکی او به هیچ عنوان سالم محسوب نمیشودو به مردمتوصیه کرد وی را الگو قرار ندهند. ولی خانمِ لی هنوز فکر می کند اگر رژیم خوراکی بسیار سخت وافراطی باشد طبیعی هست.هدف این بازیگر کاهش وزن سریع بود تا بتواند بعنوان یک بازیگر در صفحه تلویزیون جذاب بهنظر برسد و هر کاری که تصور می کرد وی را به این هدف می رساند انجام داده هست.

خانمِ لی در سال 2014

تفاوت اندام این بازیگر پس از رژیم خوراکی سختهواداران او نظرات متعددی در صفحه شخصی او در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده و ازهیکل بسیار لاغر و بیمارگونهاو اظهار نگرانی کرده اند.مهمانان حاضر در آن برنامه تلویزیونی نیز گفتند خوردن تنها سه قاشق برنج در روز می تواندسلامتی وی را در معرض خطر قرار دهد.این بازیگر همین طور گفت دوستان و همکارانش نیز به او گفته اند که بسیار لاغر شده هست.

رژیم خوراکی بازیگر زن کره ای لی تای ایم همگان را متعجب کرده هست

یک روز اُه چانگ سوک نزد من آمد و با نگرانی به من گفت تو خیلی لاغر شدی. من پس ازشنیدن این حرف 2 یا 3 کیلو وزن اضافه کردم تا سلامتی ام در آینده به خطر نیوفتد. لی تای-ایم افزود او به تدریج این میزان را از سه قاشق برنج به شش قاشق برنج در روز افزایش خواهد داد. گرچه امیدواریم که او تنها بعنوان شوخی این را گفته باشد و واقعا شروع به داشتنرژیم خوراکی سالم کند.

همانطور که در تصویر های می توانید دیدن کنید این بازیگر کره ای در طی سال های پیش چهره ایبسیار سالم تر دارد و ظاهر امسال او به سختی قابل شناسایی هست.

منبع: تاپ ناز
ارسال نظر