کد خبر 462023

عضو هیات رییسه کمسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد؛

بررسی طرح تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت

عضو هیات رییسه کمسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت در جلسه این کمیسیون طرح و ساز و کار پرداخت آن مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سید غنی‌ نظری  روز یکشنبه در جمع اهالی روستای خوجین خلخال افزود: بسیاری از افراد مشمول دهک‌های پایین نتوانسته‌اند سهام عدالت را به دلایلی همچون اطلاع‌رسانی ناکافی و سایر دلایل دریافت کنند و این  سهام باید به آنها نیز پرداخت شود.

وی بیان کرد: پیش‌بینی ما این است که حدود ۲۰ میلیون نفر جامانده از سهام عدالت هستند اما امکان پرداخت  به  ۱۰ میلیون نفر از آنها در شرایط فعلی وجود دارد.

به گفته وی، این تعداد شامل ۶ میلیون کارگر ساختمانی، یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد، ۲۰۰ هزار نفر تحت پوشش بهزیستی و مابقی از اقشار آسیب پذیر خواهند بود.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: برخی از جاماندگان سهام عدالت به دلیل اینکه تحت پوشش هیچ مرکز امدادی قرار ندارند قابل شناسایی نیستند، بنابراین در کمیسیون اقتصادی مقرر شد با شناسایی و تایید کمیته امداد به این افراد هم سهام عدالت تعلق بگیرد.

نظری گفت: همچنین در بحث روستاییان  هم با توجه به کد ملی افراد این شناسایی‌ها انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • مرتضی خوب بخت
  ۲ ۰

  لطفا این بار مسئولین سهام عدالت همه کارگران زحمتکش را بدهند منم کارگرم وعیالوار دختر دم بخت دارم در بافت فرسوده زندگی میکنم چه گناهی کردیم ما که به اونهایی که وضع مالی خوبی دارند تعلق گرفت وبه ما نه کارگر ساختمان نیستم ولی دوسال بیکارم خدا را خوش نمیاد

 • حمید
  ۰ ۰

  سلام.ما از ثبت شدگان دوره قبل هستیم که متاسفانه سیستم انترنتی با مشکل مواجه شد و سهمی دریافت نکردیم ایا به نظر شما به ما سهمی تعلق میگیرد

 • حمید
  ۰ ۰

  پس ثبت شدگان دوره قبل که به خاطر مشکل اینترنتی سهام دریافت نکردن چی میشن

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دارین چکار میکنین،چرا سهام مارو نمیدین،مگه بخواین ثبت نام کنید خیلی براتون سخته،من کا گر ساختمانم،چطوری بگم گرسنه ام

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری