اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

آپارتمان‌های ۶۰متری تهران چند؟

نوشته شده توسط تحریریه اقتصادآنلاین در ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ ساعت ۱۶:۰۵

گزارش پیش رو به بررسی قیمت آپارتمان‌های ۶۰متری که طی یک ماه اخیر در شهر تهران معامله شده است، می‌پردازد.

اقتصاد آنلاینسیده زهرا محمودی؛ آپارتمان‌های 60متری تقریبا جزو آپارتمان‌های نقلی محسوب می‌شود؛ قیمت مسکن برای این آپارتمان‌ها باتوجه به محله، سن، امکانات، مواد و مصالح مورد استفاده در ساختمان و... متفاوت است. اگر متوسط قیمت مسکن در محله بالا باشد، واحد نیز با قیمت بالایی معامله می‌شود و اگر متوسط قیمت مسکن در محله پایین باشد نیز قیمت واحد پایین خواهد بود.

در ادامه این گزارش به بررسی قیمت آپارتمان‌های 60متری که طی یک ماه اخیر در تهران معامله شده است خواهیم پرداخت؛ لازم به ذکر است قیمت‌ها براساس واحدهایی است که معامله و اطلاعات آن‌ها در سامانه اطلاعات بازار املاک ایران ثبت شده است؛ اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد و ممکن است در هر یک از محله‌ها واحدهایی با قیمت بالا و یا پایین‌تر نیز معامله شود.

یک واحد آپارتمان 64متری و 17سال ساخت در محله ستارخان متری 34میلیون و 472هزار تومان معامله شده است. برای خرید خانه‌ای 63متری و 9سال ساخت در سید خندان نیز 27میلیون و 944هزار تومان در هر متر مربع پرداخت شد.

واحدی 63متری و 19سال ساخت در صادقیه متری 27میلیون تومان، یک دستگاه آپارتمان 61متری و 17سال ساخت در پونک متری 27میلیون و 101هزار تومان، خانه‌ای 64متری و 21سال ساخت در جنت آباد متری 35میلیون و 399هزار تومان و واحدی 57متری و 9سال ساخت در جمالزاده متری 27میلیون و 545هزار تومان به فروش رسید.

برای خرید یک واحد آپارتمان 57متری و 14سال ساخت در شهرزیبا یک میلیارد و 720میلیون تومان هزینه پرداخت شده است. همچنین قیمت مسکن برای خرید خانه‌ای 58متری و 19سال ساخت در نارمک یک میلیارد و 675میلیون تومان بود.

واحدی 62متری و 14سال ساخت در ونک متری 58میلیون و 709هزار تومان فروخته شد. یک خانه 60متری و 20سال ساخت در باغ فیض متری 34میلیون و 459هزار تومان به فروش رسید.

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۷ ۱

  فقــط دوتا قانون مستحکم میخواد یکی هر کدملی یک خانه یعنی اگر کسی خونه دوم یا سوم داره باید نصفشو مالیات بده و دومیش اینکه هرسند تازه ای که خرید و فروش میشه تا ده سال نشه دوباره بنام کس دیگری زد و معامله بشه یعنی دلال بازی تموم براحتی قیمت ملک شصت درصد دیگه کاهش پیدا خواهد یافت

 • ناشناس
  ۱ ۱

  بقول کارشناسان متری ۴ میلیون هم در تهران زیاد است

 • ناشناس
  ۲ ۱

  این قیمتها کلا شایعه و دروغه و کار دلالهاست
  حتی نصف این قیمت هم نمیخرند مراقب باشید