کد خبر 422639

ایرانسل: آماده جذب نیروهای تعدیل‌شده شرکت‌ها بدلیل کرونا هستیم

مدیرعامل ایرانسل با اشاره به تعدیل نیروی برخی شرکت‌ها بعد از شیوع ویروس کرونا، از آمادگی ایرانسل برای جذب آن‌ها خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، بیژن عباسی آرند، با انتشار پستی در صفحۀ اینستاگرام خود، اعلام کرد ایرانسل با هدف انجام مسؤولیت اجتماعی با رویکرد همراهی با هموطنان عزیز، آمادگی خود را برای دریافت سوابق شغلی نیروهای تعدیل شده شرکت‌های زیان‌دیده از کرونا و جذب تعدادی از این عزیزان در صورت تطابق با معیارهای استخدامی شرکت، اعلام می‌کند.

در پست اینستاگرامی مدیرعامل ایرانسل آمده است:

با شیوع ویروس کرونا، بسیاری از کسب‌وکارها و شرکت‌های بزرگ و کوچک تحت تأثیر این مهمان ناخوانده قرار گرفته و در این شرایط ویژه به ناچار مجبور به تعدیل منابع انسانی خود شده‌اند.

ایرانسل با هدف انجام مسوولیت اجتماعی خود با رویکرد همراهی با این هموطنان عزیز، آمادگی خود را برای دریافت سوابق شغلی افراد تعدیل‌شده و جذب تعدادی از این عزیزان در صورت تطابق با معیارهای استخدامی شرکت و نیازمندی بخش روابط با مشتریان خود، از جمله «اینفوگرافیست»، «کارشناس پاسخگویی به موارد حقوقی»، «کارشناس مرکز تماس» و … اعلام می‌نماید.

در صورت تمایل سوابق شغلی (رزومه) خود را به نشانیjobs@mtnirancell.ir ارسال نمایید.‌ برای گذر از این روزها هر کسی سهمی دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر