{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 390372

پس از اینکه رئیس جمهور چین طرح های خود را برای پیشرو کردن کشورش در انقلاب بلاک چین اعلام کرد، قیمت بیت کوین یک بار دیگر افزایش یافت.

 به گزارش دیکریپت، پس از اینکه رئیس جمهور چین طرح های خود را برای پیشرو کردن کشورش در انقلاب بلاک چین اعلام کرد، قیمت بیت کوین یک بار دیگر افزایش یافت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم،  رئیس جمهور شی جین‌پینگ در  کمیته پلیتبورو- کمیته مرکزی حزب کمونیست چین- بر اهمیت بلاک چین در تقویت اقتصاد چین تاکید کرد و اظهار داشت که طرح‌هایی برای پیشگام شدن در توسعه فناوری بلاک چین دارد.

 از زمان انتشار این خبر، قیمت بیت کوین ناگهان افزایش یافته  و از 7500 دلار به 7652 دلار رسیده است یعنی 2 درصد افزایش و همچنان هم بالا می رود.

 این خبر باعث بهبود جزئی سایر بخش‌های بازار هم شده است. تمام ارزهای مجازی اصلی شاهد افزایش قیمتی معادل یک تا 5 درصد بوده‌اند در حالی که قیمت بیت کوین اس وی- یک ارز دیجیتال رمزنگاری شده-  بیش از 15 درصد بالا رفته است.

 این افزایش قیمت پس از دو روز کاهش قیمت شدید بیت کوین از بیش از 8000 به 7500 تنها طی 3 ساعت صورت گرفته است. علی رغم این افزایش قیمت اخیر، بیت کوین هنوز هم عملکرد ضعیفی دارد و 4 درصد در این هفته و 20 درصد در همین ماه، ارزش خود را از دست داده است.

 ولی در نتیجه افزایش بی ثباتی، میزان تجارت دوباره رو به افزایش است. بکت در دو روز گذشته شاهد افزایش قابل توجهی در میزان تجارت بود و امروز 286 معامله بیت کوین با ارزش 2.2 میلیون دلار انجام شده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری