فال ابجد روزانه شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

فال ابجد روزانه شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱

به گزارش اقتصادآنلاین، حروف ابجد  یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید.  یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند.

فال ابجد امروز ۲۸ آبان را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.فال ابجد امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۲۸ آبان را می توانید در این قسمت بخوانید.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ج ج آ

تعبیر: طالعت خوب نیست. سعی کنید هیچگاه دست بکارهای ناصوابی نزنید باعث می شود مشکلات بسیار زیادی برایتان به وجود می آورد، و شما را به دردسرهای فراوانی در آینده مواجه کند بهتر است؛ هیچگاه به کسی در زندگی اعتماد نکنید که برایتان مشکلات بزرگی در زندگی سرازیر می کند.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ‌‌ب ج ب

تعبیر: مقصودی که دارید نیک است و به زودی گره کارتان گشوده می‌شود. اخباری به دستتان میرسد که شادی فراوانی برایتاو به دنبال خواهد داشت. اگر قصد دارید تا سفری را آغاز نمایید بسیار مراقب باشید تا مشکلی بوجود نیاید. زندگی برای تان راحت خواهد شد انشاالله.

مسافرت

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج – آ – د

تعبیر: برای اینکه بتوانید آرزوها و اهدافتان را میسر سازید باید در مقابل سختی ها و مشکلات صبور باشید. امیدتان به خداوند باشد انشالله که روزهای خوش برای شما خواهند رسید. ممکن است قصد انجام معاملاتی را داشته باشید بهتر است با احتیاط عمل کنید تا دچار مشکل نشوید.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: آ ب ج

تعبیر: موقعیت دشواری برایتان پدی آمده و برای رهایی از این وضعیت باید از خداوند کمک بطلبید. اگر قصد دارید سفری را آغاز نمایید هر چه سریعتر این کار را انجام دهید که به خیر و صلاحتان خواهد بود. وصلتی مبارک در پیش دارید که برای شما سعادت را به ارمغان خواهد آورد.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج – آ – ‌آ

تعبیر: خداوند شما را به آرزوهایی که در سر دارید خواهد رساند فقط باید صبور و شکیبا باشید. به دنبال اعمال حرام نروید و از دوستان ناباب بدور باشید تا خدایی نکرده در دردسر و مشکل نیفتید. ناراحتی های برای‌تان وجود دارد که خیلی زود برطرف میشود.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج – ب – آ

تعبیر: نیتی که در سر داری خیلی مشکل است و برایتان مشقت و سختی های فراوانی به همراه خواهد داشت پس از آن صرف نظر کنید. شخصی به جانب شما خواهد آمد و حرفهای نادرستی به شما می زند از او دوری کنید و به او گوش فرا ندهید. در زندگی توکلتان بر خداوند باشد و در نمازهایتان کاهلی نکنید.

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: ب – د – ب

تعبیر: زندگی به کامتان خواهد شد و مشکلاتی که برایتان وجود دارد را برطرف خواهید کرد. ممکن است دعوا و درگیری در پیش داشته باشید اما بهتر است صبوری کنید و به بزرگتر هایتان بی‌احترامی نکنید که آسیب خواهید دید.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: د – آ – آ

تعبیر: بزودی از شر بدخواهان در امان خواهید ماند و موفقیت و سربلندی در زندگیتان سرازیر خواهد شد،، بهتر است؛ استرس و اضطراب را از خود دور کنید به زودی به ثروتی بزرگ خواهید رسید که آینده تا را به نحو احسن می سازد،، و شما را از تمام به مشکلات و سختی‌ها را رها می کند و به آرامش می رساند.

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: ج – ج – ج

تعبیر: اگر قصد انجام کارهای نادرست در زندگی تان دارید بهتر است؛ هر چه زودتر در خود تغییراتی به وجود بیاورید سعی کنید؛ برای به موفقیت رسیدن تان از راههای درست استفاده کنید تا خیلی زود به پیروزی برسید،، بزودی شخصی مورد حمایت شما قرار می گیرد و برایتان آرامش را در زندگی به وجود می آورد.

فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: د – ج – د

تعبیر: شخصی در صدد شماست و می خواهند مشکلات بسیار زیادی در آینده برایتان به وجود بیاورد بهتر است؛ مراقب خود باشید و گول ظاهر اطرافیانتان را نخورید تا شکست و نابودی در شما به وجود نیاید،، بلکه بتوانید خودتان را از مشکلات و سختی ها نجات دهید.

فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: د – آ – د

تعبیر: به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد و موفقیت و سربلندی در زندگی نصیبتان می شود سعی کنید؛ ناامیدی به دل خود راه ندهید خیلی زود به هدف و خواسته های قلبیتان خواهید رسید،، اهدافتان عملی می شود اگر قصد رفتن به سفری را دارید به زودی راهی خواهید شد.

فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: د – آ – ج

تعبیر: بخت و اقبال روشنی در پیش رو دارید،، به زودی گشایشی در زندگیتان رخ خواهد داد شما از تمام غم و اندوه رها خواهید شد و به سوی موفقیت و سربلندی در زندگی تان خواهید رسید،، سعی کنید؛ از قدرت و شجاعت خود به خوبی استفاده کنید در راز و نیاز با خداوند کاهلی نداشته باشید تا به مقصود خود برسید.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

منبع: tasvirezendegi
ارسال نظر