فال ابجد روزانه جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

فال ابجد روزانه جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱

به گزارش اقتصادآنلاین، حروف ابجد  یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید.  یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند.

فال ابجد امروز ۱۳ آبان را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.فال ابجد امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۱۳ آبان را می توانید در این قسمت بخوانید.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د ب ب

تعبیر:  به زودی به مقصود خود خواهید رسید و غم و اندوه از زندگیتان خارج خواهد شد بهتر است؛ دست از ناامیدی بردارید به خداوند امیدوار باشید تا بتوانید زندگی تان را از نو بسازید و خوشبختی و نشاط را در آینده به دست بیاورید، اگر همت کنید با موفقیت فاصله ای ندارید.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ‌‌ب آ ب

تعبیر:  مقصودتان حاصل می‌شود و به هر آنچه که در آرزویش هستید دست پیدا میکنید. به زودی سلامتی خود را باز می یابید و اگر در رنج و اندوه به سر می‌برید شخصی به شما کمک خواهد کرد. دست به معاملاتی سودمند می‌زنید که شما را از فقر مالی نجات خواهد داد.

ثروتمند

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د ج آ

تعبیر: مقصودتان خیر نیست و با انجام این کار در چاه عمیق فرو خواهید رفت پس سریعاً از آن صرف نظر کنید. دست به کار ناشایست زده اید و هم اکنون از آن پشیمان و اندوهگین هستید از خداوند طلب مغفرت انشالله که شما را می بخشد. وصلتی مبارک در پیش دارید و به وصال یار خواهید رسید.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ج ج ب

تعبیر: بخت و اقبال خوبی دارید اگر برای دوری شخصی در رنج عذاب هستید به زودی او را خواهید دید. فردی سعی دارد تا برای شما رسوایی و بی آبرویی به بار بیاورد اما راه به جایی نمی‌برد. سعی کنید تا از نظر حسودان خودتان را دور نگاه دارید تا انشالله گزندی به شما نرسد.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ب ب ج

تعبیر: مقصود خیری ندارید و با انجام این کار در دردسر خواهید افتاد پس از آن صرف نظر کنید. به دنبال کسب روزی حرام نباشید که زندگیتان بر باد فنا خواهد رفت. شخصی سعی دارد تا شما را راهنمایی کند از حرف‌هایش استفاده ببرید و تا بتوانید به سعادت خوشبختی برسید.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: مقصود خوبی دارید و بخت و اقبال با شما یار است. به زودی خبرهای خوشحال کننده ای به دستتان میرسد سعی کنید تا شکرگزار خداوند باشید تا از این طریق نعمت ها و رزق و روزی در زندگیتان افزون شود. قصد دارید تا دست به معاملاتی بزنید که به خیر و صلاحتان نمی باشد پس از آن صرف نظر کنید تا دچار ضرر و زیان نشوید.

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: ج ج ج

تعبیر: بخت و اقبال بسیار خوبی دارید و با تلاش و کوشش می توانید زندگی را به کام خود کنید. به زودی به موفقیت خوبی در زمینه احساسی خواهید رسید و به وصال یار می رسید. مشکلاتی بر سر راهتان پدید می آید که آنها را با کمک فردی عاقل پشت سر می گذارید. در نمازهای تان کاهلی نکنید و خداوند را بسیار یاد کنید

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: ب آ ب

تعبیر: از اعتمادی که دیگران نسبت به شما دارند سوء استفاده نکنید بهتر است؛ رازدار باشید تا بتوانید به موفقیت و سربلندی خودتان را برسانید و خوشبختی را در زندگی تان به دست بیاورید، سعی کنید؛ در زندگی خود را به فساد آلوده نکنید که برایتان مشکل ساز میشود.

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر: روزگار بر وفق مراد شماست به زودی به هدف و خواسته های قلبی تان خواهید رسید و موفقیت را در زندگیتان به دست می آورید، سعی کنید؛ استرس را از خود دور کنید تا بتوانید شادمانی را به دست بیاورید، طالعتان با شما یار است و شما را از شر و بدی ها در امان نگه می دارد.

فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: د ج ب

تعبیر: به زودی شخصی در زندگی تان به شما پیشنهاد ازدواجی را می دهد که بهتر است؛ قبول کنید چون برای تان مبارک است شما را به هدفتان می‌رساند و خوشبختی را برایتان به وجود می آورد، شخصی در زندگی به شما حسادت می کند که باید بیشتر مراقب خود باشید.

فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: د د ج

تعبیر: اگر قصد انجام کار مهمی را دارید بهتر است؛ هرچه زودتر به انجام برسانید که برایتان موفقیت و سربلندی را در زندگی به وجود می آورد و شما را به هدفتان می‌رساند، سعی کنید؛ دست به کارهای ناصوابی نزنید که برای تان مشکلات بزرگی به وجود می‌آورد.

فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج د د

تعبیر: به لطف خداوند زندگی تان سر و سامان خواهد گرفت و موفقیت و سربلندی در زندگیتان سرازیر خواهد شد سعی کنید؛ نگرانی به دل خود راه ندهید به زودی مشکلات شما از بین می رود و شادی نصیبتان میشود.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

منبع: tasvirezendegi
ارسال نظر