فال ابجد روزانه شنبه ۷ آبان ۱۴۰۱

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

فال ابجد روزانه شنبه ۷ آبان ۱۴۰۱

به گزارش اقتصادآنلاین، حروف ابجد  یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید.  یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند.

فال ابجد امروز ۷ آبان را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.فال ابجد امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۷ آبان را می توانید در این قسمت بخوانید.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د د آ

تعبیر:  بخت و اقبال نیکی خواهید داشت و به زودی بر دشمنان فائق خواهید شد و خبرهایی به دستتان میرسد که شما را به مراد دلتان میرساند. اگر قصد دارید تا وصلتی را آغاز کنید حتماً آن را انجام دهید که به نفعتان خواهد بود و سعادت خوشبختی فراوانی را نصیبتان خواهد کرد.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ج ج ب

تعبیر:  اقبال بسیار خوبی دارید. با عجله دست به کاری نزنید با این کار به نابودی و شکست مواجه خواهید شد و مشکلات بزرگی در زندگی خود به وجود می آورید،، به زودی شخصی به شما پیشنهاد ازدواجی را می دهد که بهتر است؛ قبول کنید برایتان مبارک است شما را به هدف های تان می رساند.

ازدواج

 فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج د آ

تعبیر:  اگر بیمار هستید به زودی از بند بیماری رهایی پیدا خواهید کرد و شادمانی و نشاط را در زندگی به دست می آورید،، سعی کنید؛ نگرانی به دل خود راه ندهید از طرف شخصی خبرهای خوبی به گوشتان می‌رسد که باعث می شود آینده تان را به خوبی و خوشی بسازد.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: آ آ ج

تعبیر:  صاحب ملک یا املاک بزرگی در زندگی تان خواهید شد اگر همت کنید با موفقیت فاصله ای ندارید می توانید خودتان را به هدفتان نزدیک کنید و شادمانی را به دست بیاورید،، سعی کنید از مال حرام بپرهیزید و هیچگاه چشمتان به دنبال مال و ثروت اطرافیان تان نباشد که به دردسر بزرگی مواجه می شوید.فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ب د د

تعبیر:  به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد و موفقیت و سربلندی در زندگی برای شما به وجود خواهد آمد بهتر است؛ نگرانی به دل خود راه ندهید از طرف اهل قلم سود و منفعت بسیاری نصیبتان خواهد شد،، که شما را از مشکلات نجات می‌دهد و به سوی آرامش راهی می کند.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج آ ‌آ

تعبیر:  طالعت خوب نیست. سر موضوعات بیهوده بحث و جدال راه نیندازید که باعث می شود برایتان مشکلات بزرگی در آینده به وجود بیاورد،، و شما را به نابودی و شکست بیندازد دست به کارهای ناصوابی نزنید و هیچگاه بدگویی دیگر را در زندگی نکنید که برایتان خطرات بسیاری دارد.

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: آ ب د

تعبیر:  طالعت خوب است. به‌زودی خیر و برکت در زندگی شما سرازیر می شود شما به مقامات بالایی در آینده خواهید رسید و به مقصود خود دست پیدا خواهید کرد،، اگر قصد انجام کار مهمی را دارید بهتر است به تاخیر بیندازید که برایتان خوشایند دیده نشده است.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: د ج ج

تعبیر:  به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد و سعادت و خوشبختی نصیبتان می شود. افرادی وجود دارند که نسبت به شما حسادت شان فراوان است و باید از آنها دوری کنید تا گزندی به شما نرساند. اگر از دوری شخصی عذاب می‌کشید به زودی به جانبتان باز خواهد گشت و به مراد دل می‌رسید پس صبور باشید.

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر:  حتماً از مقصودی که در سر دارید صرفنظر کنید که دچار آسیب فراوان خواهید شد. تسلیم قضا و قدر الهی باشید و کفر خداوند را نگویید که زندگی برایتان جهنم خواهد شد. مراقب افرادی که قصد دارند تو را در چاه بی‌اندازند باشید و سعی کنید تا از آنها دوری کنید.

فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: ج د ب

تعبیر:  متاسفانه اقبال به شما پشت کرده و دست به هرکاری بزنید با شکست مواجه میشوید پس بهتر است که هم اکنون دست نگاه دارید. فردی قصد دارد تا شما را فریب دهد و بی آبرویی و رسوایی برایتان پدید بیاورد بسیار مراقب باشید و از او دوری کنید. به حرفهای بزرگتر هایتان احترام بگذارید تا راه سعادت و خوشبختی را بیابید.

فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر:  مقصود بسیار بدی دارید که اگر به آن عمل کنید متاسفانه زندگیتان در مسیر بسیار بدی قرار خواهد گرفت. از اعمال حرام و فکر های نادرست به دور باشید که در چاه خواهید افتاد. مراقب باشید تا بی انصافی نکنید و به کسی تهمت نزنید که آهشان دامنگیرتان خواهد شد. توکلتان بر خداوند باشد تا به مراد دل برسید.

فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: آ آ ب

تعبیر:  به زودی مقصودتان حاصل خواهد شد و اگر از بیماری در رنج عذاب هستید سلامتی‌تان را باز میارید. زندگی به کامتان می‌شود و دست به کارهایی می‌زنید که سود و منفعت خوبی نصیبتان میکند. ممکن است فردی در حقتان بدی بزرگ بکند اما او را به خدا واگذار کنید تا جوابش را بدهد. توکلتان بر خداوند باشد تا زندگی به کامتان شود.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

منبع: tasvirezendegi
ارسال نظر