فال ابجد روزانه یک شنبه ۲۳ مرداد ماه ۱۴۰۱

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

فال ابجد روزانه یک شنبه ۲۳ مرداد ماه ۱۴۰۱

به گزارش اقتصادآنلاین، حروف ابجد  یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید.  یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند. فال ابجد امروز ۲۳ مرداد را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.فال ابجد امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۲۳ مرداد را می توانید در این قسمت بخوانید.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ج – ب – د

تعبیر: شما در سال جاری مقام و منزلت فراوانی داشته و موقعیتتان بهتر می‌شود. خبرهای خوشحال کننده به شما می رسد که باعث امیدواری و شادی دلتان می گردند. شانست شما خوب است و مال بسیاری به دستتان خواهد رسید. خداوند را شکر گذار باشید که خیلی زود به خواسته هایتان میرسید.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د – د – ب

تعبیر: اگر می‌خواهید معامله‌ای کنید برایت منفعت بسیاری دارد. نگذارید که حرف‌های منفی دیگران بر روی شما تاثیر گذاشته و شروع به کار کنید. از انجام کارهای حرام بپرهیزید تا خوشبخت شوید. هدفی که داری خوب است و برای رسیدن به آن زمان بیشتری می خواهید پس عجله نکنید.

افسردگی خندان

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: آ – آ – ج

تعبیر: شما شخصی را دارید که از خواهر نزدیک تر می باشد از او دور باشید زیرا در نهایت ضربه فراوانی به شما میزند. هدفی که داری خیلی زود بهش دست پیدا میکنی پس شکیبا باش. به خداوند تکیه کن. اگر از شخصی دلخور هستی او را ببخش و هیچگاه به دنبال تلافی عملش نباش چرا کرد غم و اندوه فراوان نصیبت می‌شود و از او بگذر.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ج – ب – ج

تعبیر: فردی میخواهد برایت پاپوش درست کنند پس مواظب باش و به خدا من تکیه کن. از انجام کارهای حرام و نادرست و دوستان نارفیق دوری کن تا دچار مشکل نشوی و اوضاع زندگی است وخیم و سخت نگردد. تو هدف خیری داری و در آینده نزدیک خبرهای مسرت بخشی به گوشت میرسد و از این بابت بسیار شاد و خوشحال میشوی.فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج – د – د

تعبیر: فردی به شما صحبت هایی می کند که باعث می شود آزرده خاطر شوید. او را به خداوند بسپار. هیچگاه در خواندن نماز سستی نکن تا خوشبخت شوی. هدف بدی دارید که از این بابت صدمه می‌خورید پس از آن بگذرد تا اوضاع بد نشود.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ب – آ – ج

تعبیر: شما خواسته ای دارید که از دستیابی به او ناامید هستید اما خیلی زود با کمک خداوند با دست پیدا میکنی. مشکلات زندگی ات حل می‌شود و تنها کافیست به خداوند تکیه کنی تا زمان بگذرد. از یاد نبرید که خداوند همواره پشتیبان شماست.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: ج – ج – د

تعبیر: اگر تصمیم دارید تا دست به کاری مهم بزنید بهتر است هم اکنون اقدام نکنید چرا که شانس با شما یار نیست و مطمئناً با مشکلات مواجه خواهید شد. به زودی اسراری مهم برای تان فاش می شود که ممکن است از شنیدن آنها کمی متعجب شوید اما بهتر است که صبوری کنید. موضوعاتی در زندگیتان وجود دارد که بسیار شما را می آزارد باید هرچه سریع‌تر آنها را برطرف کنید.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: ج – ج – د

تعبیر: اگر تصمیم دارید تا دست به کاری مهم بزنید بهتر است هم اکنون اقدام نکنید چرا که شانس با شما یار نیست و مطمئناً با مشکلات مواجه خواهید شد. به زودی اسراری مهم برای تان فاش می شود که ممکن است از شنیدن آنها کمی متعجب شوید اما بهتر است که صبوری کنید. موضوعاتی در زندگیتان وجود دارد که بسیار شما را می آزارد باید هرچه سریع‌تر آنها را برطرف کنید.

موفقیت

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: ب – ج – ج

تعبیر: به زودی از جانب فردی توانگر سرمایه بسیار به دستتان میرسد که شما را از فقر مالی نجات می‌دهد. فردی به شما کمک خواهد کرد تا مشکلات زندگی تان را برطرف کنید. اگر در زندگی مشترک تان دچار مشکل هستید بهتر از هر چه سریعتر مسیرتان را یک جهت کنید و این قدر خودتان را آزار ندهید.

فال ابجد روزانه متولدین دی

ابجد فال شما: د – ب – د

تعبیر: بختتان بلند است و به زودی به آرزوهایتان می‌رسید. رزق و روزی فراوان از جانب پروردگار به دستتان میرسد که اگر از آن به درستی استفاده نکنید به راحتی هم از دستتان می‌رود. مراقب باشید و به دنبال سوء استفاده از اطرافیانتان نباشید که ضربه بدی خواهید خورد. اگر قصد سفر دارید بهتر است هر چه سریعتر اقدام کنید.فال ابجد روزانه متولدین بهمن

ابجد فال شما: ب – ج – د

تعبیر: سعادتمندی و خوشبختی در انتظارتان است، خداوند به تمامی آرزوهای تان شما را می‌رساند. سعی کنید تا اسرار تان را هر جایی بازگو نکنید و مراقب افراد سوء استفاده گر در اطرافتان باشید توکلتان به خداوند را همواره در زندگی داشته باشید تا پیروز و موفق شوید.

فال ابجد روزانه متولدین اسفند

ابجد فال شما: د – ج – آ

تعبیر: مقصود نیکی ندارید و ممکن است از این طریق دچار مشکلات فراوان شوید. دست به کارهایی ناپسند زده اید که موجب شده تا پریشان و مستأصل شوید به خداوند پناه ببرید. اگر دل باخته کسی هستید باید بیشتر برایش تلاش کنید از شخصی بزرگتر کمک بخواهید تا انشالله به وصال یار برسید.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

منبع: tasvirezendegi
ارسال نظر

 • روشن
  ۰ ۰

  اصلا

 • سیدعبدالهادی‌عاصی‌علوی‌تفتی
  ۰ ۰

  سلام.خوب.عالی

 • مادر
  ۰ ۰

  انشاالله سال جاری برای همه هموطنم پر از شادی و سلامتی موفقیت باشه 🌹 الهی آمین 🤲🙏

 • س،،ن،،از اهواز
  ۰ ۰

  فال شما عالی بود ،،من که خیلی راضیم

 • اسماعیلی
  ۱ ۰

  فال شهریور دقیقا چیزی بود که من با آن دست و پنجه ترم میکنم احسنت

 • ناشناس
  ۱ ۰

  شهریور همیشه عالی بوده

 • ناشناس
  ۰ ۱

  برای مهر و آبان یه جور نوشتید واقعا درسته ...

 • ناشناس
  ۰ ۰

  اصلا فالش به من نمیخورد

 • فهیمه
  ۰ ۰

  خدا عقلتون بدد کودنای احمق دست از سرم بردارید😭😭😖😔😖😭😭😭😭خدا عذابتپووووووووووون کنه چی از جونم میخاییددددد

  • ناشناس
   ۰ ۰

   شما مشکلت چیه هی میای ناله نفرین میکنی، هر خبری رو باز میکنیم فهمیه داره فحش میده وقتی که اینجا میذاری رو برو پیش روانشناس شاید تونست درمونت کنه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ممنون بله کاملا درسته دوستان نارفیق رو خوب اشاره فرمودید دوستان سوء استفاده گری که فقط به منافع خودشون فکر میکنند امیدوارم خداوند به سمت راه درست و نیت های خیر هدایت شون کنه نه اینکه برای دوستان خودشون نیت های شوم داشته باشن
  و در آخر ، تیرماهی ها همیشه هم خودشون عالی هستن هم فال هایی که مربوط بهشون هست سپاس