فال ابجد روزانه امروز دوشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۱

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

فال ابجد روزانه امروز دوشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش اقتصادآنلاین، یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند. فال ابجد امروز ۳ مرداد را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

فـال ابجد امروز ۳ مرداد متولدین فروردین

حروف ابجد فال شما : ب ب ج

این نیتی که داری هیچ نفعی برایت ندارد. بهتر است از این خواسته دست برداری. از کارهای بد و حرام پرهیز کن و به حلال قناعت کن. در کارت گشایش خوبی پیدا خواهد شد اگر مراقب افکار و نیاتت باشی. در زندگی صبر پیشه کن و به خداوند امیدوار باش.

فـال ابجد امروز ۳ مرداد متولدین اردیبهشت

حروف ابجد فال شما : ب د ب

به زودی از مشکلات و گرفتاری ها رها میشوی. منتظر دست خیر دیگران نباش و خودت همت کن. گمشده ای را پیدا میکنی. اگر با کسی مشکلی داری عاقبت به نفع تو تمام میشود. به زودی گشایش و توفیقی نصیب تو میشود و در کارهایت موفق خواهی بود.

موفقیت

فـال ابجد امروز ۳ مرداد متولدین خرداد

حروف ابجد فال شما : ب ب ب

نیت خوبی کرده ای طالعت با تو یار است و به توفیق و نشاط می رسی. شکر خدا را در همه وقت به جا بیاور اگر قصد ازدواج و یا معامله ای داری و یا قصد شراکت و سرمایه گذاری داری بخت با تو یار است، به شرط انکه خود نیز همت کنی. اگر با کسی در گیر هستی عاقبت به نفع تو خاتمه می یابد.

فـال ابجد امروز ۳ مرداد متولدین تیر

حروف ابجد فال شما : ج د آ

به نظر میرسد اهل فتنه هستی و فتنه بر پا میکنی. دست از خصومت بردار تا به غم مبتلا نشوی. زبانت را نگه دار وگرنه دوستان و آشنایان از تو رنجیده و تو را ترک میکنند. چند وقت دیگر گشایشی در کارت پیدا میشود و از جایی که انتظار نداری سود و نفعی به تو میرسد. برای آنکه به رفاه و سعادت برسی باید کوشش و همت کنی. در چند روز آینده خبر خوشی به تو میرسد و در پیش بعضی عزیز میشوی.فـال ابجد امروز ۳ مرداد متولدین مرداد

حروف ابجد فال شما : ج ب د

طالع خوبی داری و در نعمت و رحمت به رویت گشوده است و به مقصودی که داری میرسی. شکر خدا را به جا آور تا به مقصود نزدیکتر شوی. امسال برای تو بهتر از هر سال دیگر است. به عزت و موقعیت خوبی دست پیدا میکنی. به زودی خبری خوشحال کننده دریافت میکنی. اگر قصد انجام کاری را داری به آن عمل کن، با موفقیت همراه خواهد بود.

فـال ابجد امروز ۳ مرداد متولدین شهریور

حروف ابجد فال شما : د آ ب

در این نیت که کرده ای هیچ خیری نیست ازآن چشم پوشی کن. اگر رنج و آسیبی به تو رسیده است به خاطر چشم زخم است. باید صبر کنی تا گره کارت باز شود. با کسی در این مورد صحبت نکن و از خصومت بپرهیز. به زودی تغییر محسوسی در زندگیت پدید می آید به خداوند توکل کن و منتظر بمان.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

فـال ابجد امروز ۳ مرداد متولدین مهر

حروف ابجد فال شما : ب د ج

به زودی مشکل ات برطرف میشود اما نباید از کسی توقع خیر و راحتی داشته باشی. چیزی را از دست داده ای که به زودی به دست می آوری. اگر با کسی دعوا و مخاصمه داری عاقبت به نفع تو تمام می شود. اگر چنین قصدی را اکنون دارید چند روزی صبر کنید و سپس به آن اقدام کنید. به زودی گشایش و توفیقی نصیب تو می شود و کارت بالا می گیرد.

فـال ابجد امروز ۳ مرداد متولدین آبان

حروف ابجد فال شما : ب ج ب

این نیتی که کرده ای خوب است و در کارت گشایش دیده میشود. به زودی خبری به تو میرسد که تو را شادمان میکند. اگر قصد پیوند و خویشی داری انجام بده بسیار خوب است. اگر کسی نصیحت به تو کرد آن را بپذیر صلاح تو در آن است. امسال سال خوبی برای توست. به خدا توکل کن تا گشایش بیشتری در کارت پیدا شود.فـال ابجد امروز ۳ مرداد متولدین آذر

حروف ابجد فال شما : د ب ب

نیت خوبی کردی. قصد انجام هر کاری را داری ،در آن به توفیق می رسی. به زودی از رنج و غم رهایی می یابی. عیب تو اینست که راز دلت را به همه میگویی از این کار پرهیز کن. در هر کاری به خدا توکل کن تا کارت کامل انجام شود.

فـال ابجد امروز ۳ مرداد متولدین دی

حروف ابجد فال شما : ب د د

بهتر است از این خواسته و نیتی که داری منصرف شوی تا آسیبی متوجه تو نشود. فعلا بهتر است دست به کاری نزنی چون در موقعیت خوبی نیستی به زودی این موقعیت نیز تغییر خواهد کرد. تو دوست و دشمن زیاد خواهی داشت باید مراقب آنها باشی تا در کارت فتنه نکنند. اگر کسی تو را نصیحتی کرد آن را بپذیر.

4 درس برتر قانون جذب برای موفقیت

فـال ابجد امروز ۳ مرداد متولدین بهمن

حروف ابجد فال شما : د ب د

طالع خوبی داری و به خواسته ات میرسی و روزی حلال به دستت میرسد قدرش را بدان. سعی کن به کسی خیانت نکنی چون صدمه ی بزرگی خواهی خورد. اگر قصد سفر دوری داری، از آن منصرف شو زیرا به رنج و زحمت خواهی افتاد. و از کار و تلاش غفلت مکن تا به مقصود برسی انشا الله.

فـال ابجد امروز ۳ مرداد متولدین اسفند

حروف ابجد فال شما : د د د

نیت خوبی کردی به خواسته و آرزویت می رسی. در روزی به رویت گشوده میشود و به سعادت و خوشی دست می یابی. اگر قصد سفر یا معامله ای داری به آن عمل کن به نفع تو خواهد بود. به دیگران اعتماد کن اما رازت را به هر کس مگو. به زودی خبر خوشی به تو میرسد.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

منبع: ساعد نیوز
ارسال نظر

 • امرالله‌
  ۲ ۰

  فال‌ابجد‌فال‌خوبیست‌خیلیی‌مواقح‌درست‌جواب‌میدهد‌‌یاعلی

 • ف
  ۱ ۰

  خداکنه همین فالم باشه انشاالله اسفندماهی

 • ناشناس
  ۱ ۱

  علیرغم که این بخش را دوست دارم ولی خیلی تکراری متن‌ها فرستاده میشه

 • ناشناس
  ۱ ۰

  اگه راست دربیاد خیلی خوبه

 • ناشناس
  ۱ ۱

  به من اعتماد به نفس می ده کهدرکارهای روزانه پیشرفت داشتهباشم

 • ناشناس
  ۲ ۰

  عالی بود

 • ***
  ۳ ۳

  همه این فال ها و طالع بینی ها زر الکی میزنن

  • ناشناس
   ۱ ۰

   دقیق اینجوریه مال من همش برعکس در میاد

 • Zi
  ۳ ۱

  خیلی خوبه همیشه بزارین

 • ناشناس
  ۰ ۰

  😍

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام. من معتقدم این فال های ابجد کاملا الکی و دروغ می‌باشد. همه چیز را خداوند میداند پس باید همیشه و در همه مشکلات به خداوند پناه برد.
  هرچه که به صلاحمان باشد اتفاق میافتد.
  ما میتونیم به جای این فال های تکراری ابجد، برویم و فال حافظ شیرازی بگیریم که بهتر و واقعی است.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  فقط واسه سرگرمی است چند وقت من این دنبال میکنم همش برعکس بود، این فال به یک نفر هم نمیگه تو شکست میخوری بهمه میگه تو به پول و ثروت میرسی

 • A
  ۰ ۰

  یک درصدامکان داره چیزهای که اینهامیگن یه چیزی شبیهش باشه

 • علی خلقی
  ۰ ۰

  نت ده نیت مهم در سرم دارم ،مالی،احساسی،خانوادگی،تفریحی ،کدام نیت ،خیلی گنگ است فال،ممنون

 • م.ر
  ۰ ۰

  خوبه در بیشتر موارد امیدبخشه ممنونم.

 • ف
  ۰ ۰

  فال من بی مورد بود وندارم

 • فاطمه عالی بود
  ۰ ۲

  فاطمه فال عالی بود ممنونم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  درست گفت .یاخدا به امیدخودت.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام متولد اسفند هستم الان نزدیک ۳ماه هست دارم مدام قلبم را میخونم۳ولی خدایی یدونه اش خطا نرفته درست بود کار خوب پیداکردم تو زندگیم موفق همچین کارم واقعان واقعیت داره

 • سیدکمال
  ۰ ۰

  ولی خدایی درست پیش بینی میشه من بهش اعتقاد دارم

 • ناشناس
  ۰ ۱

  الیای ممنون خیلی درست جواب داد ممنون از زحمتی شما

 • روشن
  ۰ ۰

  خوبه خیلی خوبه

 • زیز
  ۰ ۰

  زینب خ خوب بود حرف دلم زدفال امجد

آخرین خبر ها