فال ابجد روزانه امروز شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

فال ابجد روزانه امروز شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش اقتصادآنلاین، یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند. فال ابجد امروز ۱ مرداد را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

فـال ابجد امروز ۱ مرداد متولدین فروردین

حروف ابجد فال شما : ب د آ

طالعت خوب است اما از نیتی که داری دوری کن. پشیمانی دارد و غمگین خواهی شد. نباید چنین قصدی را دنبال کنی. شخصی سیاه چهره با تو دشمنی دارد از او بزر حذر باش. مدتی است که کارت خوب نیست، اما اگر صبر داشته باشی گشایش در کارت دیده میشود و به مرادت میرسی.

فال ابجد روز گذشته

فـال ابجد امروز ۱ مرداد متولدین اردیبهشت

حروف ابجد فال شما : ج ب آ

طالعت نیک است و با توکل به خداوند به خواسته ات می رسی. تغییراتی در پیش داری به خداوند توکل کن تا زودتر به مقصود برسی. به همه اعتماد نکن. چیزی یا خبری به تو میرسد که ممکن است خیلی با ارزش نباشد ولی تو را خوشحال میکند. آینده ی روشنی داری و برای رسیدن به آن راه زیادی نمانده است اما باید مراقب اعمال و رفتارت باشی.

شادی موفقیت آرامش

فـال ابجد امروز ۱ مرداد متولدین خرداد

تصویر

حروف ابجد فال شما : د ب ج

از چیزی دلخور یا غمگین هستی فکرش را از سرت بیرون کن. در روزی به رویت گشوده است و به زودی از یکی از خویشان چیزی به تو میرسد. متواضع باش و تکبر را کنار بگذار. در چند روز آینده خبر خوشی به تو میرسد. اگر قصد سفر داری برو زیرا هم موجب شادی تو و هم دوست و آشنا میشود. به زودی کارها بر وفق مراد تو میشود.

فـال ابجد امروز ۱ مرداد متولدین تیر

تصویر

حروف ابجد فال شما : ج د د

با این قصد و نیتی که در سر داری ممکن است سلامتت به خطر بیافتد. بهتر است آن را از سر بیرون کنی وگرنه صدمه سختی خواهی دید. کسی به تو طعنه میزند از او دوری کن. اگر در همه امور به خدا توکل کنی در کارت گشایش پیدا میشود و به مقصود میرسی.

فـال ابجد امروز ۱ مرداد متولدین مرداد

تصویر

حروف ابجد فال شما : د ج ب

در چند روز آینده خبر خوشی به تو میرسد. یک طلب سوخته و یا یک چیز گم شده را به دست می آوری. کارها بر وفق مراد تو خواهد بود. سود یا پول زیادی نصیبت میشود. با دوستان خوب مشورت کن، چون از راهنمایی آنها سود خواهی برد و مال حلال خوبی به دست می آوری قدر آن را بدان و شکر خدا کن. میتوانی از آن به افراد مستحق احسان کنی تا اجر معنوی نصیبت شود.


طالع بینی و خصوصیات زنان مرداد ماهی


فـال ابجد امروز ۱ مرداد متولدین شهریور

تصویر

حروف ابجد فال شما : ب د د

بهتر است از این خواسته و نیتی که داری منصرف شوی تا آسیبی متوجه تو نشود. فعلا بهتر است دست به کاری نزنی چون در موقعیت خوبی نیستی به زودی این موقعیت نیز تغییر خواهد کرد. تو دوست و دشمن زیاد خواهی داشت باید مراقب آنها باشی تا در کارت فتنه نکنند. اگر کسی تو را نصیحتی کرد آن را بپذیر.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

فـال ابجد امروز ۱ مرداد متولدین مهر

تصویر

حروف ابجد فال شما : د ج د

طالعت روشن است و موفقیت و سعادت به تو روی خواهد کرد پس غم مخور. مال یا چیزی را از دست داده ای آن را به دست خواهی آورد. در کارها به خدا توکل کن و به فکر سود و زیانش نباش. تا چند روز آینده خبر خوشحال کننده ای خواهی شنید و کارها بر وفق مراد تو پیش خواهد رفت و به مقصود خواهی رسید انشا الله.

فـال ابجد امروز ۱ مرداد متولدین آبان

تصویر

حروف ابجد فال شما : ج ج د

طالعت خوب نیست اما به زودی نحوست طالعت بر طرف میشود و به مقصود خود خواهی رسید. از چیزی در تشویش هستی بزودی تشویشت بر طرف میشود. کسی در فکر صدمه زدن به شماست به خدا توکل کن تا حیله اش برطرف شود. رازت را به هر کسی نگو و در نماز کاهلی نکن.

شادی

فـال ابجد امروز ۱ مرداد متولدین آذر

تصویر

حروف ابجد فال شما : د آ ج

طالع نیکی داری. کارت به زودی بالا میگیرد و به توفیقاتی دست پیدا میکنی. اگر مسافری داری به زودی خبر خوشی از او به تو میرسد. اگر گم شده ای داری آن را پیدا میکنی. دوستی داری که در پی راحتی توست. با توکل به خداوند به کار و زندگیت ادامه بده تا به آنچه که برای تو مقرر شده دست بیابی.

فـال ابجد امروز ۱ مرداد متولدین دی

تصویر

حروف ابجد فال شما : د ب ج

از چیزی دلخور یا غمگین هستی فکرش را از سرت بیرون کن. در روزی به رویت گشوده است و به زودی از یکی از خویشان چیزی به تو میرسد. متواضع باش و تکبر را کنار بگذار. در چند روز آینده خبر خوشی به تو میرسد. اگر قصد سفر داری برو زیرا هم موجب شادی تو و هم دوست و آشنا میشود. به زودی کارها بر وفق مراد تو میشود.


دروغ هایی که زنان به مردان زیاد می گویند!!

آقایان نشانه های عشق واقعی در زنان را بشناسند


فـال ابجد امروز ۱ مرداد متولدین بهمن

تصویر

حروف ابجد فال شما : آ د آ

نیت خوبی کرده ای. طالعت روشن است. غم و تیرگی از تو دور شده و سعادت به تو روی آورده است. از آسیب بدخواهان در امانی. اگر چیزی را از دست بدهی، از آن فایده ای نصیبت میشود. از دوست، همکار یا همسر خود راحتی میبینی. اگر فکر معامله هستی انجام بده نفع میبری.مدتی است نگران هستی و تشویشی به دل داری. اگر مسافری داری به سلامت باز میگردد. اگر قصد انجام کاری را داری، شرایط با تو موافق است و به مقصود میرسی انشا الله .

فـال ابجد امروز ۱ مرداد متولدین اسفند

تصویر

حروف ابجد فال شما : د د ب

از این نیت که کرده ای باید صبر کنی تا مرادت حاصل شود. اگر قصد سفر داری برو، نفع خوبی از آن خواهی برد. اگر قصد انجام کار خیری داری به آن عمل کن. مراقب باش تا گناه نکنی و برای بهتر شدن کارها به خداوند توکل کن.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

منبع: ساعد نیوز
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۱

  خوب

 • ب
  ۱ ۰

  بسیار مسخره است

 • ابوالفضل
  ۰ ۱

  سلام.واقعا عالی بود.انشاءالله تحقق پیداکنه

 • محمدحسن سلطانزاده
  ۰ ۱

  ضمن تشکر پیامهای امدوارکننده ای که باعث نشاط و نیروی مضاعف در حرکت و کار . بسیار ممنون

 • مادر
  ۰ ۲

  سلام فال روزانه خوانده شد جالبه ممنون 🌹

 • ج شناس
  ۲ ۱

  ابجد همان کابالای اعداد یهودی است. اصلاً به ما ایرانیان و ماه‌های تقویم ما نمیچسبد

 • فهیمه
  ۱ ۱

  خدا لعنتتون کنه

 • مارال
  ۰ ۰

  انشالله که هرآنچه توفالم افتادبه سرانجام برسه بهم امیدواری دادمرسی

 • اکبر
  ۱ ۰

  سلام نه اینکه فکر کنی فال من خوب نبود نظر میدهم نه اتفاقا اکثر وقتها خوب بود ولی هم تکراری هست برای هرکسی ده تا فال نوشتید روزی یکی را میگوید تا برسد به ۱۰ دوباره از یک بعدش هم فال که بهروزی نمیشود که یک روز میگوید خوب یک روز میگوید بد حداقل باید بیشتر از یک ماه بگذرد

 • سام
  ۰ ۰

  این حرفا برا دلخوشی هست . واقعی ک نیست . ی روز خوبه . ی روز هم بد .

 • سامان اسدی
  ۱ ۰

  خیلی جالبه ۹۹ درصد فال ها مثل هم دیگه هستن،دیگه برا چی ماه های تولد رو تفکیک میکنید،یک فال رو بنویسید همه همونو بخونن

 • پروین
  ۰ ۰

  عالی بود

 • سارا
  ۰ ۰

  سلام این فال خیلی واقعی من یه نیتی داشتم زود امنیتم شد خیلی خیلی خیلی واقعیه خیلی ممنونم از شما حتی شما دوست عزیز خیلی ممنونم 😘💜من خیلی شمارا دوست دارم خدا نگهدار😍🥰

  سارا منابی هستم 🌈✨️

آخرین خبر ها