کد خبر 574609

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش؛ رهبر بازار خرده فروشی ایران

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کشور تلاش می کند، با کیفیت ترین اقلام اساسی را با حداقل قیمت به دست خانواده های ایرانی برساند.

تاریخچه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش

فروشگاه های افق کوروش در سال ۱۳۸۸با هدف ایجاد فروشگاه های زنجیره ای خرده فروشی در سراسر ایران، برند خود را به ثبت رساند و در سال ۱۳۹۲ نخستین فروشگاه خود را تاسیس کرد. شرکت گروه صنعتی گلرنگ، شرکت سرمایه گذاری صنایع گلرنگ، شرکت گسترش گلرنگ پخش، شرکت تولید شیمیایی پاکشو و شرکت گسترش گلپخش اول، موسسان این مجموعه بزرگ بوده اند. فروشگاه افق کوروش در حال حاضر بیش از 3هزار نمایندگی را در سراسر ایران و در ۳۱ استان ایران و 460 شهر راه اندازی و تاسیس کرده است و به ارائه و توزیع کالاهای مورد نیاز خانواده ها می پردازد. این شرکت در فروشگاه های خود، انواع مواد غذایی، خواربار، پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم التحریر و اداری، لوازم مادر و کودک، میوه و سبزیجات، نوشیدنی ها و انواع دمنوش ها و ابزار و ملزومات را در سبد محصولات خود دارد. همچنین با حذف واسطه ها سعی در کمک به تولید کنندگان دارد و به اشتغال زایی جوانان این مرز و بوم همت گماشته است. در حال حاضر در مجموعه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، ۲۰ هزار نفر مشغول فعالیت و همکاری در بخش های مختلف فروشگاهی یا سازمانی هستند.

افتتاح نخستین فروشکاه دارک استور (تمام اینترنتی) افق کوروش

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در راستای افزایش؛ بهینه سازی و تنوع خدمات خود به مشتریان و بالابردن سرعت ارسال سفارشات مشتریان و با درک الزامات شرایط ناشی از اپیدمی کرونا و گسترش روش ‌های خرید غیرحضوری، نخستین شعبه از فروشگاه تمام اینترنتی (دارک استور) خود را در اردیبهشت 1400 افتتاح کرد. به گفته مدیران این شرکت از جمله اهداف فروشگاه دارک استور افق کوروش  نگاه جدی ‌تر و مدرن ‌تر به فروش اینترنتی برای ارسال سریع ‌تر و باکیفیت ‌تر خریدهای اینترنتی و تحقق چشم انداز 200 الی 300 هزار درخواست فروش اینترنتی به صورت روزانه است.

حفظ کیفیت در کنار کاهش قیمت

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با بیش از3هزار شعبه در سراسر ایران دارد که نیمی از آن را نمایندگی های مردمی در قالب فرانچایز تشکیل داده اند. این مسئله خود گواه حمایت افق کوروش از سوپرمارکت های محلی است. فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با شعار «نزدیک مثل همسایه» در هر محله به راحتی در دسترس بوده و محصولات متنوع و به روزی را عرضه می کنند. به دلیل استقبال بالا از خرید در این فروشگاه ها، امکان تازه بودن مواد و کالاها به دلیل گردش بالا وجود دارد. علاوه بر این، اعمال تخفیف های ویژه روی محصولات، یکی دیگر از مشوق های خرید از این فروشگاه ها بوده است. شعار «فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش» به خوبی نمایانگر قیمت مناسب کالاهای موجود در این فروشگاه ها است که این تخفیف ها به دلیل حذف دلال و واسطه ها به نفع مصرف کننده تمام خواهد شد، همین موضوع امکان اشتغال زایی جوانان و افراد جویای کار را نیز افزایش داده است. در کنار تخفیف و کیفیت بالای کالاها، برای خرید از این فروشگاه ها، می توانید به روش دلخواه خود، اقدام به خرید کنید. مجموعه فروشگاه های افق کوروش امکان خرید به صورت تلفنی، فروش اینترنتی و خرید حضوری را به مشتریان فراهم کرده است تا به راحتی کالاهای مورد نیاز خود را خریداری کنید. در خرید تلفنی و اینترنتی، سفارش ها در کوتاه ترین مدت و کمتر از ۱ ساعت، به دست خریدار می رسد که این موضوع نقطه قوت این مجموعه و یکی از دلایل استقبال مشتریان بوده است.

لوگو فروشگاه کوروش

بازطراحی لوگوی فروشگاه های افق کوروش

احتمالا شما هم با لوگوی برند نام آشنای افق کوروش آشنایی دارید. این فروشگاه ها با لوگوی OK (نشانه اختصاری افق کوروش) شناخته شده است. در حال حاضر و در جهت سیاست های توسعه ای و پیشرانه این فروشگاه، این شرکت در لوگوی خود تغییراتی داشته است. تلاش شرکت افق کوروش بر این است تا در بازطراحی لوگوی جدید خود اهداف و راهبرد افق کوروش را به وضوح نشان دهد. در لوگوی جدید افق کوروش جدید «دایره» نشان دهنده هدف و «فلش» نشانه راهبری برای رسیدن به هدف است. در واقع علامت «فلش» در این لوگو، راهبری مجموعه افق کوروش را در قالب برنامه های آینده نگرانه، هوشمندی در خرید، ایجاد و توسعه ارزش برای مصرف کنندگان در کنار شفافیت، انجام می دهد. شرکت افق کوروش به عنوان رهبر بازار خرده فروشی، با نگاهی به آینده و توجه به منافع مصرف کننده همچنین حمایت از تولید کننده، در کنار ایجاد شفافیت در عملکرد، به سمت اهداف خود قدم برمی دارد. فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با حضور یکپارچه در ایران و تعامل با مصرف کننده نهایی امکان خرید هوشمندانه و زندگی بهتر و با کیفیت تر را در ایران نوید می دهد. علاوه بر این افق کوروش با بهینه کردن زنجیره ارزش، تعاملی سودمند و بلند مدت را به مشتریان خود وعده می دهد. افق کوروش براساس ارزش و ماموریت های مجموعه ی خود این لوگو را برگزیده است.

افق کوروش پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شماست

یکی از مهم ترین نقاط قوت فروشگاه های افق کوروش، توجه و اهمیت دهی به نظرات و پیشنهادات مصرف کنندگان و خریداران است. ناظران دقیق این مجموعه، بر اساس استانداردهای سازمانی، به کار نمایندگی ها و فروشگاه های افق کوروش نظارت دارند و در طول هر ماه، حداقل ۲ بار کیفیت محصولات هر فروشگاه و رفتار پرسنل فروشگاه را بررسی می کنند. در کنار نظارت گسترده، این شرکت از نظرات و انتقاداتی که از طریق تماس تلفنی، پیشنهاد های درج شده در سایت و پیامک های ارسالی از مشتریان دریافت می شود، استفاده می کند تا بتواند نقاط ضعف احتمالی را به کمترین میزان ممکن کاهش دهد. شما نیز به عنوان یک عضو از خانواده افق کوروش می توانید نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را به مسئولان و دست اندر کاران این شرکت برسانید و ما را در بهبود خدمات رسانی یاری کنید.

Blog.okcs.com
این مطلب رپورتاژ آگهی است و توسط تیم تحریریه اقتصاد آنلاین تهیه نشده است.

ارسال نظر