کد خبر 555534

بارش باران در ۱۰استان کشور

برای فردا در برخی نقاط استان‌های مازندران، شمال آذربایجان‌های غربی وشرقی، ارتفاعات سمنان، شرق تهران، جنوب شرق فارس، هرمزگان و جنوب غرب کرمان بارش‌های پراکنده تا روز‌های پایانی هفته را شاهد خواهیم بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، کارشناس  سازمان هواشناسی  به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.

 امیرحسین نقشینه گفت: بر‌ای امروز استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، گیلان، مازندران، ارتفاعات قزوین، تهران و البرز، هرمزگان و جنوب غرب کرمان  رگبار و رعد و برق  و  وزش باد شدید  موقتی را خواهیم داشت.

وی گفت: برای فردا در برخی نقاط استان های مازندران، شمال آذربایجان‌های غربی وشرقی، ارتفاعات سمنان، شرق تهران، جنوب شرق فارس، هرمزگان و جنوب غرب کرمان بارش‌های پراکنده تا روز‌های پایانی هفته را شاهد خواهیم بود.

کارشناس هواشناسی اظهار کرد: برای شرق و جنوب شرق در سه روز آینده باد و گرد و خاک را شاهد خواهیم بود. شدت بیشتر این باد‌ها که به صورت طوفان شن و خاک است را در شرق کشور یعنی استان سیستان و بلوچستان و منطقه زابل به صورت ویژه شاهد خواهیم بود.

وی در مورد آخرین وضعیت آب و هوایی تهران گفت: در تهران در سه روز آینده نیز آسمان صاف تا قسمتی ابری را شاهد خواهیم بود در اواسط روز وزش باد موقتی را تجربه  و بیشینه دمای آن 35 درجه خواهد بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر