کد خبر 548431

ابلاغ گروه‌ های سنی جدید برای تزریق واکسن کرونا

نمکی در نامه ای به معاون بهداشت وزارت بهداشت تزریق واکسن‌کرونا به گروه های سنی جدید در استان های مختلف را ابلاغ کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین ، متن این نامه به شرح زیر است:

"جناب آقای دکتر رییسی

معاون محترم بهداشت

 با سلام؛

ضمن قدردانی از تلاش کلیه دست اندرکاران واکسیناسیون بر علیه COVID-۱۹، پیرو برنامه‌ریزی‌های انجام شده در مورد گروههای هدف واکسیناسیون از آنجا که قسمت عمده جمعیت هدف اعلام شده واکسینه شده اند و ثبت نام شدگان جدید نیز در دو روز آتی تحت پوشش قرار میگیرند باتوجه به موجودی کافی واکسن شایسته است طبق روال زیر اقدام شود:

۱- در استانهای سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، خراسان جنوبی، خوزستان و کرمان علاوه بر استمرار واکسیناسیون گروههای اعلام شده قبلی جمعیت ۴۸ تا ۴۵ ساله ثبت نام و طبق نوبت دهی واکسینه شوند.

۲- در بقیه استانها بجز تهران جمعیت ۵۸-۵۵ ساله ثبت نام و طبق نوبت دهی تحت پوشش واکسیناسیون قرار گیرند و کماکان واکسیناسیون باقیمانده گروههای سنی بالاتر تداوم یابد.

۳- در کلان شهر تهران جمعیت ۶۰ تا ۵۸ ساله ثبت نام و طبق نوبت دهی واکسینه شوند و در بقیه شهرستانهای استان تهران جمعیت ۶۰ تا ۵۵ ساله ثبت نام و با نوبت دهی در سامانه تحت پوشش قرار گیرند.

دکتر سعید نمکی

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    سایت فقط 58 سال یعنی متولدین 1342 به بالا رو امکان ثبت داره.

  • morteza
    ۰ ۰

    سلام آقای نمکی افراد مبتلا به صرع هم انسان هستن همه گروه ها را رو واکسن کرونا زدی بجز افراد مبتلا به صرع من خودم صرع دارم متولد ۱۳۶۱ هستم ترخدا واکسن کرونا به ما بزنید ما از معتاد زندانی بی ارزش تریم به اونا واکسن نزدید به ما نمیزنید